şükela:  tümü | bugün
  • aslında karakter sınırına takılan başlık. neyse efenim, ekşi sözlük içerisinde var olan çok gizli bir yapılanmanın 23-27 eylül 2016 tarihlerinde yapacağı çok gizli zirvedir. aldığım duyumlara göre alkolün su gibi aktığı, kum, güneş, şarap ve bira tanrısa tapınmanın yapılacağı bol ayinli bir zirve planlamış bu alçak gizli yapılanma.
    bu gizli oluşum içerisinde sözlüğün 180 üzeri, dövmeli, hafif kaslı, yakışıklı ve beşiktaşlı erkeklerinin olduğu tarafımdan tespit edilmiştir.
    bu çok gizli oluşumun insan ahlakına aykırı bu girişimlerine girişmek insan olan herkesin görevidir.
    bu densizlere hadlerini bildirileim.
  • sponsorunun redvelve olduğunu öğrendiğim çok gizli zirvedir.

ayrıca 1.geleneksel olma özelliği de taşımaktadır.
  • hadlerini bildirmekse amaç ilk uçağa atlayıp gideceğim zirvedir. şu an uçak rezervasyonumu bitirmeye çalışıyorum. bir aksilik olmazsa belirtilen tarihlerde fedailerimle orda olacağım.

benim aldığım duyumlar ise sadece bira tanrısına değil bereket tanrısına da tapılacağı yönünde. bunlar çok alçak bir yapılanma. allah müstehaklarını verecek.

yetti artık bu sözlükte dönen dolaplar. ahlaka mugayir hareketlere karşı her şeyi polisimize bırakmayalım. elimizi taşın altına sokalım. gün birlik olma günüdür.
  • sağlam kaynaklardan aldığım bilgilere göre oluşum içerisinde kadın mıdır erkek midir bilemediğim redvelve isimli yazarın yer almadığıdır.
    yine sağlam kaynaklar sözlükte var olan feminist yapılanmayı çökertmek üzere bu çok gizli örgütlenmenin stratejik planlama yapacağıdır.
    feminist sözlük yazarları ve femen sempatizanı yazarların bu zirveyi basarak memelerini teşhir etmek suretiyle zirveyi sabote edecekleri yönünde örgütlendikleridir.
  • aldığım duyumlara göre içlerinde kedi kesen gruplar da varmış.
    eyy ahali, şunlara bir dur demek lazım.

bugün kedi kesen yarın bakire kurban eder.
    dur demelisiniz bu gidişe.
  • bu hain yapılanmanın uzun süredir sözlükte bakire.avi yaptığı, amaçlarının da olimpos dağında bu bakireyi kurban etmek olduğu da tespit edilmiştir. ve lakin bu örgütün başı olan şahsın bakire ne arar la sözlükte tespitiyle bakire kurban etmekten vazgeçtikleri, onun yerine vampirliğe soyunup canım üzümlerin kanını içecekleri anlaşılmıştır.
  • bu bir kalkışma öncesi hazırlıktır.
  • hedonist ve opsiyonel nudist ve sadece erkeklerin katıldığı bir zirve olacak gibi gözüküyor. tarzım olmadığından katılmıyorum.
  • depresyonda olmasam,hayatım darma duman olmasa kesin katılıcağım zirve olurdu. sözlüğün bence en yakışıklı, en mert erkeği; benim can abim katılıyor.
  • bir son dakika gelişmesi için yayınımıza ara veriyoruz arkadaşlar. örgütün elebaşı fetö soruşturması sebebiyle gözaltına alındı. meydan diğerlerine kaldı. içkinin su gibi akacağı türlü çılgınlıkların yapılacağı zirveye katılımın gitgide artacağı bilgisi geldi. yer altına çekilen örgüt daha güçlü bir biçimde eylemlerine hız kesmeden devam edecek. elebaşları da hapislerde çürüyecek*