şükela:  tümü | bugün
 • ben hep sen ikincisin olduğum için şaşırtan kişidir.
 • bu kizlar 23 kisiyle yatiyorsa siz niye hala abazasiniz diye sorgulatir.
 • bazı diyaloglar hiç olmaz. mesela şu komutanın odasına vurdum kapıya tekmeyi girdim gibi.ama birileri tarafından üretilir hep. geçmişinde 23 ya da çok kişiyle birlikte olmuş kadın denilince aklıma eğitimini bitirmiş, işi gücü, maaşı yolunda olan 30 üstü kadınlar geliyor. hatta boşanmış ve çocuk sahibi olabilirler. bu kadınlarla tanıştığınızda kendinden bahsetsene dediğinizde kendilerinden bahsederler. eski ilişkilerini sorarsanız eski ilişkilerinden yer etmiş bir iki kişi ya da olay anlatırlar. bazen neden boşandıklarını ya da neden evlendiklerini.
  diyelim siz haddinizi aşıp peki kaç kişi oldu diye sordunuz, bence soramazsınız ama hadi sordunuz, sanane derler. geçmişi boşverelim demezler. sanane derler. geçmişi boşverip benimle ol demezler. bu soruyu soranla ne işim olur derler.
  yani bazı diyaloglar hiç yaşanmaz.

  içinde 23 geçen bir diyaloğa en yaklaştığın an şudur;
  bazen bir kadın geçmişimde 23,33 vs kişi oldu der. ve susar. kıskanmanı ve kafayı sürekli neler olduğuna takmanı ister. geçmişi boş verelim demez. aksine o geçmişe takılmanı ister. bazen takılırsın.

  geçmişe takılabileceğini hissettiği halde sizinle olmak isteyen kişi 23 kişi oldu ve boş verelim geçmişi demez. geçmişi silip gelir ya da bunu sizden gizler. boş verelim geçmişi der. başlığı açan kişi gibilere daha mantıklı gelir bu kişi. sonuçta 23 ilişkisi olmuş ve bunu çekinmeden söyleyen hayali kadından iyidir.
  ve bazen bu insanlar, evlenirler.

  evlenirler ama bazı diyaloglar hiç yaşanmaz.
 • senden daha fazla cinsel ilişki yaşadığı için kıskanıyorsun itiraf et. ahaha.
 • sevgilinin bir kişiyle yatması trajedi,23 kişiyle yatması istatistiktir.

  joseph stalin
 • bu kız hakkında atıp tutmadan önce bi düşünmek lazım; bugüne kadar arzuladığım insanlarla yatıp yatmama tercihi bana bırakılsaydı ne yapardım?

  "arzuladığım herkesle yatardım" diyorsan, bu kızdan farkın nedir? sadece imkanlar elvermediği için (çekici biri değilsindir, paran yoktur, sevişecek insan vardır sevişecek yer yoktur vs. vs.) bu kızdan daha az insanla yatmış olmak, aynı kafa yapısında olmanıza rağmen seni daha mı iyi bi insan yapar? aradaki fark şu; o kız doğru ya da yanlış istediklerini yaşamayı başarmış bir bireyken, sen ona olan kıskançlığını ona hakaretler ederek ve onu yargılayarak bastırmaya çalışan eksik kalmış bir insansın demektir.

  "biriyle cinsel birliktelik yaşamak için fiziksel beğeniden çok daha fazlası gereklidir" diyorsan, "23 adamla yattım geçmişi boşver" diyen kıza "hadi ordan" diyip kendine uygun birini aramaya devam edebilirsin. “cinsel devrim olsun herkes çatır çutur sikişsin” mantığındaki modernize olmuş yobazların düşüncelerini takmaya da gerek yok. bu noktada önemli olan 23 değil de 3 kişiyle fiziksel beğeniden daha fazlası olduğu için birlikte olmuş birini kabul edip edemeyeceğini anlayabilmen.

  sevişmek için hayatının aşkını bekleyen, evlenmeden olmaz mantığıyla yaşayanlardansan da bol şans diliyorum. sadece daha önce başka birisiyle birlikte olduğu için hayatının sonuna kadar sıkılmadan birlikte olabileceğin birini reddediyorsan, çok şey kaybediyor olabilirsin. ama bu da saygı duyulması gereken bi tercihtir.

  son olarak, hayatında 23 kişiyle birlikte olmuş biri daha önce kimseyle birlikte olamamış ve cinsel duyguları bastırılmış birinden daha güvenilir olabilir. fırsatım olsaydı ve beğendiğim herkesle yatsaydım bu beni güvenilmez bir insan kılmazdı. bunun bilincinde olduğum için karşımdaki insanla bi birliktelik yaşayacaksam, kaç kişiyle seviştiğinden önce dikkat etmem gereken yüzlerce etken olduğunu da biliyorum. bunların başında da güven geliyor. karşımdaki insan bana güven vermemesine rağmen daha önce kimseyle sevişmediği için onunla birlikte olamam. zira güven karşılıklı değere dayanan bütün ilişkilerin en önemli unsurudur. istatistiklerden önce buna dikkat edin derim.
 • valla bir kız bunu söyleyecek dürüstlükteyse helal olsun derim, o kızın taşaklarından öperim ben.

  böyle kızdan zarar gelmez. seni aldatmaz, ergen kızlar gibi arkandan katakulli, bizans oyunları çevirmez. dobradır, dürüsttür. helal olsundur.
 • namusu iki bacak arasında değildir, çünkü yok.
 • geçmişteki 23 adamı da unutturabilecekseniz hayırlı olsun diyeceğim kızdır.
  unutturamazsanız 24 adamla yatıp önündeki sevgilisine geçmişi boşver diyecek kız olacaktır.
 • bunu söylediği adam eğer o kadını istiyorsa kimseyi alakadar etmeyecektir.