şükela:  tümü | bugün
  • istatistiksel sapmayı aramaktadır.
  • 24 adamla yatıp geçmişi boşver senleyim diyen kız olacaktır kısa bir süre sonra
  • harbi kızdır eğer ciddi ciddi benden önce kaç kişi oldu deyip dürüstçe bu cevabı almışsan harbi kızdır ondan sana zarar gelmez yamukta gelmez tatmış zaten dünya nimetlerini bi tane fazla bile gelir der tey tey magaza magaza vitrin vitrin gezer bi tshirt alıp gelir fazlada yakmaz
  • ben diyorum ki erkekler olarak birleselim mesela 23 kisi kabul eden bir kizla anlasip seks ihtiyacimizi karsilayalim bakimini da saglayalim geri kalan karilar da tirmalansin dursun boylece hem o karinin 23 kisiyle yatip yatmadigindan kafa da soru isareti kalmaz hem de bunu yapip iyi bir sey gibi savunan insan kalmaz mutlu mesut geciniriz. devir ekonomi devri beyler!
  • aptal baslik.

sol frame'de bu gibi basliklara artik sasirmiyorum. sorsan hepsi fularli, isinde gucunde tipler. saat gecmiyor ki amli gotlu memeli, icinde her iki cinsin de aforizmalarini barindiran baslik acilmasin.

bu kadar mi caresizsiniz lan, bu kadar mi beyne kan gitmiyor? akliniz devamli uckurda.

cekiniyo musunuz lan karsi cinsle konusmaya? duygularinizi yonetmede bu kadar mi acizsiniz?

edit: imla.
  • 23 kişiyle çıkıp bazılarıyla yatmış olsaydı anlardım ama 23 kişiyle çıkıp 23 ünede verdiyse siktirsin ordan!
  • 23 kadnıla yatıp geçmişi boşver senleyim diyen adamdan farkı yoktur.
  • çürük dişine dolgu yapan kadın hekim için "-karı ağzımın içine düştü resmen ya, kesin aranıyor bu!" diye çözümleme yapmış ya da yapması muhtemel yaşam formu için hem birinci kalite mastürbasyon malzemesi, hem de defolu insan artığıdır.
    böyle bir noktada önemli olması gereken tek husus; kadının, aldatma yoluyla bu rakama ulaşıp ulaşmadığıdır. zira kuvvetle muthemeldir ki yirmi üç rakamını doğruluk ve cesaretle açıklayan kişi, ilgili soruya da samimiyetle cevap verecektir.
    kimseyi kandırmadan bu rakama ulaşmışsa; kanımca, mastürbasyon yaptığını bile "-hakkımda ne düşünür?" endişesiyle gizleyen hemcinslerinden daha omurgalı, daha sempatik kadındır.
    yine de, rakam/skor tutması ve bunu dillendirmesi sebebiyle bazı çelişkileri ve eksiklikleri vardır.
  • arkadaşlar 30 yaşında;
    18 yaşından itibaren cinsel hayatı olan bir insan;
    yılda sadece 2 kişi ile yatsa zaten geride 24 kişi kalıyor.

23'ü öyle çok gözünüzde büyütmeyin yani, zannettiğiniz kadar zor değil.
  • 23'u opun de basiniza koyun.