• ben başka bir şeye dikkat ettim. bunların hepsi basma kalıp ilişkiler değildir sanırım. hatunun koleksiyon merakı olabilir. mesela, bu kadar adamla yatarken araya hiç mi kadın girmemiştir? zenci, kel, mongol, batılı, sado-mazo, lezbi, grup ve bilumum değişik zevkler tatmak merakı olmalı ki, genç yaşta bu skoru elde etmiş.

ne diyelim? bu kafayla giderse, eskilerin deyişiyle... "damının budakları, süpürür sokakları"
  • muhtemel bir sonraki görevinde sıfatı "24 adamla yatıp geçmişi boşver senleyim diyen kız" olarak upgrade olacaktır
  • sex konusunda istatistik tutmaya meraklı bir toplumdan beklenebilecek bir başlıktır.
  • cehalet turnusolu başlık.
  • sıkıntı hiç kimseyle birliktelik yaşamamış bir kadının sadakatine emin olabilmekte asıl.

bir çok erkekle birlikte olmuş ne istediğini bilen bir kadın seni seçmiş ise buna güvenebilirsin. çünkü gerçekten bir tercih yapmıştır.

ancak daha önce kimseyle birlikte olmamış neyin ne olduğunu bilmeyen bir kadın seni seçtim dediyse de bunun güvenilir bir yanı dostum. bu hanım kızımızın seninle olan sıkıcı hayatına renk katacak alternatif biri çıktığı an ne bok yiyeceğini kendisi bile bilmiyorken sen nasıl emin olabiliyorsun anlamıyorum.

büyük düşünür cem yılmazında dediği gibi mahalle tren yapıyor neden acaba?
  • skoru çok düşük olan kızdır
    mezara mı götürecek ?
  • yılmaz vural'dır o.
  • dürüstlüğünden dolayı takdir edilesidir
  • adı feride ve vaat etmiyor olabilir.
  • "çok biliyorsunuz amına koyayım" derse sonuna kadar haklı olan kızdır.

ulan hayatında ilk birlikte olduğu adamla ya da kadınla evlenip sonra aldatanlar ne olacak? her şeyi kümeye sokmaktan genellemekten ne zaman bıkacaksınız?

bireyler cinsiyetlerinden, yaşlarından, yetiştikleri ortamdan etkilenseler de neticede adı üstünde bireydir ve kendine has doğruları yanlışları olacaktır. kaç kişiyle yattığının bir sonraki kişiyle olan ilişkisine etkisi yoktur. arada bir ayna karşısına geçip kendi yüzünüze beş on dakika bakın, özellikle de gözlerinize, ondan sonra aklınıza hâlâ "ulan ben kimim ki kuş kadar aklımla başkalarını böyle kesin bir şekilde yargılıyorum" diyebiliyorsanız zaten size mantıklı bir açıklama yapmak ve sizden mantıklı bir açıklama duymak mümkün değildir.
hesabın var mı? giriş yap