• tribünlerde dalgalanan atatürk, türkiye ve azerbaycan bayrakları ile yine gururlandırmıştır.

helal olsun hepinize. biz de sizi evden tebrik edirik.
  • "siz kahramanlar çok yaşayın, göz yaşlarına engel olamiyik"

-idman tv sen de çok yaşa !
  • kalbim karabağ diye atıyor. şampiyonlar liginde bir azerbaycan takımı olacak. az kaldı dayanın kardeşler.

edit: helal olsun kardeşler. şampiyonlar liginde iki türk takımı var.
  • uzun bir aranın ardından şampiyonlar liginde 2 türk takımı yer alıyor, üstelik diğer türk takımı da yayın gelirlerine ortak değil. muazzam bir olay.
  • kafkaslardan aşacağız,
    türklüğe şan katacagiz,
    azerbaycan bayrağını,
    karabağ'da asacağız.

yürüyedurun koçlarım benim..
  • qarabağlı gardaşların büyük zaferiyle sonuçlanan maç.
    helal olsun size.
    o kadar saf ve güzel bir sevinç vardı ki türk futbolunun eski zamanlarını hatırladık.

inşallah beşiktaş'ımızla qarabağlı gardaşlarımız aynı grupta yer alır.
  • qarabağ'ın inanılmazı reallaştırıp uefa çempiyonlar ligası grup merhalesine kaldığı mücadele. böyle bir başarıya hangi takım imza atarsa atsın, bir futbolsever olarak çok mutlu olurdum ama aynı dili konuştuğum insanlar yapınca daha da bir duygulandım. azeri televizyonundan takip ettim son 20 dakikayı. ulan çok duygusal ya. hayır karabağ tarihinde ilki gerçekleştirdiği için ağlıyor da kopenhaglılara ne oldu onu anlamadım. olm ilk kez mi şampiyonlar ligi play-off'unda maç kaybediyorsunuz?
  • 63.dakikada dino ndlovu'nun golüyle skor 1-1 olmuştur ve maçın uzama ihtimali kalmamıştır.

kalan yarım saatte 2 gol yemediği takdirde qarabağ tarihte şampiyonlar ligi'ne kalan ilk azerbaycan takımı olacak!
  • 66.dakikada skorun ev sahibi ekip lehine 2-1 olduğu maç.
  • bir aksilik olmazsa tarihte ilk defa bir azerbaycan takımı şampiyonlar liginde gruplarda mücadele edecektir

65. dakika ve durum 1-1
hesabın var mı? giriş yap