*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok acayip bir uefa avrupa ligi maçı.
  • tolga zengin kalede ise skor az çok belli.
  • ne biz onları severiz ne onlar bizi.

tüm takımlar için partizan deplasmanları sıkıntılıdır. hele ki türk takımı olunca...

beşiktaş ın turu geçeceğini düşünüyorum.
  • bu maça kadar kaleci transfer edileceğini düşünmüyorum, bu akşam ki maçta iki golde de tolga'nın hatası var. 10 numara transferi yapılacağını düşünüyorum sadece, santrafor işi de şimdilik rafa kalkar.
  • umarım turu geçen taraf beşiktaş olur.
  • sahada ortaya konulacak futbolu bilemeyeceğim ama tribün olarak çok çekişmeli ve muazzam geçecek müsabakadır. 2008 - 2009 sezonunda fenerbahçe partizan'ı eleyip ön elemeyi geçmişti, darısı beşiktaş'ın başına.
  • beklenenin aksine lask linz maçlarından daha kolay geçecek olan serinin ilk maçı.

partizan durağan oynayan ve hücuma çok yavaş çıkan bir takım olduğu için bu maçtan 0-0 ya da 0-1'lik bir skorla dönüp içeride 2-0 ya da 3-1 galip gelerek gruplara kalacağımızı düşünüyorum.
  • turun kritik ayağı. taraftarının da etkisiyle sırp deplasmanları zor olur. burdan alacağımız beraberlik olmadı 1 farklı gollü yenilgi turun habercisidir. 2. maça transferler de yetişir sırpları evimizde rahat yeneriz.
  • 3 sezon önce belgrad’da aldigimiz farkli galibiyeti hatirlatan mac. yanilmiyorsam demba ba show yapmisti. partizan’in kadrosunu inceledim, bizim bok attigimiz besiktas kadrosunun 5te 1i bile yok. 40yasina gelmis galatasaray’dan hatirladigimiz ilic kaptanlari. onun disinda az biraz da olsa taninmis kimse yok. belki ispanyol defanslari biraz valladolid’den. gecen sezon demba ba yerine love i alan yonetime selam olsun. 4 takimla grup asamalarinda olmamiz ulke puani icin cok onemli. umarim deplasmanda bulacagimiz gollerle turu garantileriz. negredo’nun olmamasi cok üzücü.
  • lask eşlesmesinden daha kolay olacaktır. ama küçumsememek gerek. ilk macın deplasmanda olması çok büyük avantaj.