• analize bak hahaha, "almanların şu dünyada nefret ettiği en büyük ülke fransadır heralde" yazmış adam, yazım hataları kendisine ait.

düşünsene thomas müllersin, belki 13-14 senedir profesyonel futbolcusun, dünyanın en iyi hocalarıyla ve futbolcularıyla çalışıyorsun. ya da adın robert lewandowski, alman bile değilsin... şampiyonlar ligi finaline çıkmadan önce aklından geçen motivasyon düşüncesi ise "bu fransızları da hiç sevmiyom aq çıkıp 3-4 tane atayım" oluyor.

aynen, kesin öyledir. müthiş bir analiz. bayern'e güveniyorum fransızlardan nefret ettikleri için. seviyor olsalar sıkıntı olabilirdi ama nefret etmeleri iyi.

edit: bazı arkadaşlar mesaj atıp bayern kadrosundaki fransızları hatırlattı. kafalar karıştı.
  • bu final, benim aklımda thomas tuchel sahadaki en verimsiz oyuncu olan mbappe'yi oyundan almak yerine takımının en üretkeni olan angel di maria'yı çıkarıp, oyuna mauro icardi'yi değil maxim choupo-moting çapsızını alırken; hansi flick'in, takımı öne geçtikten 10 dakika kadar sonra yaptığı 2 oyuncu değişikliğiyle birlikte kanatlara thomas müller ve ivan perisic'i çekip yaptırdığı ön alan presiyle yaklaşık yarım saat boyunca rakibini kalesinden uzak tuttuğu maç olarak kalacak.
  • '' ... bayernin hücum gücü psg' nin altında... müller' in ne oynadığı belli değil zaten... ''
    hocam zaten herifin ne oynadığını bilemedikleri için başlarına bunlar geliyor.bilseler durduracaklar herifi.
    tanım:bayern'in katara acımayacağı maç.
  • 11 bin şanslı kişinin yanlış canlı yayını izleyerek bizden daha çok zevk aldığı maç olmaktadır. görsel
  • bein sport haber de şifresiz yayınlanacak olan maç.
  • şu neuer’i kaleci olarak değil herhangi bir mevkide türkiye ligine koysan koyduğun takım şampiyonluğa oynar
  • neuer allahtan 1940 yılında almanyanın başında değildi
  • psg'nin heyet raporu alacağı maç olacak.
  • üst oynayanlar toplanın. ninja kaplumbağa mbappe ve çingene neymar'ın anasını sikmeye gidiyoruz.
  • ikidir sorulduğunu görüyorum yazayım, her iki takımın formasında kendi dillerinde teşekkürler danke/merci yazıyor, covid sürecinde varını yoğunu ortaya koyan sağlık çalışanları için.

bu vesileyle sağlık çalışanlarımız için biz de yazalım:

#teşekkürler
hesabın var mı? giriş yap