şükela:  tümü | bugün
  • şu an hiç bir ulusal kanal ve gazetede verilmeyen haberdir. daha haber yapılamadan yayın yasağı mı kondu? sosyal medya inlerken medya ölü taklidi yapıyor.

bu ne rezalettir..
  • tayyip erdoğan'ı kızdırmamak adına yanlış bir şey yapmamak için beklemede kalınmasıdır.

medya artık bu halde. tayyip erdoğan ne diyecek diye bekliyorlar. sosyal medya yıkılıyor, internet sürünüyor ama tv'de hiçbir şey yok.

15 temmuz'da yavaşlamayan bir internetimiz, bangır bangır bağıran medyamız vardı. demokrasi işlerine gelince, sadece kendileri için var.
  • diri diri yanan iki türk askeri var ve türk medyası bunun haberini geçemiyor, öyle mi? evet, öyle. sessizlikleri, asaletlerindendir belki de... medyanın sessizliği değildir o, içimizdeki öfkenin, acının yarattığı çığlıktır belkide...
  • mynet manşete iddia olarak taşımış.

link
  • gelecekte bunun hesabını nasıl verecekler onu merak ediyorum.
  • medya mı kaldı ülkede sanki..

ana medya dediğiniz olayın tüm kanalları, gazetecileri, sunucuları, gazeteleri krala bağlı. ne medyası?
  • bu sabah ismini vermeyeceğim ünlü bir vali " her gün trafik kazalarında 20-30 kişi hayatını kaybediyor. bu o kadar sıradan bir hale geldi ki haberlere konu bile edilmiyor. ancak bir askerimiz şehit olduğu zaman bütün ana haber bültenleri ağıt yakmaya başlıyor. böyle yapmamalıyız, düşmanlara karşı dik durmalıyız. kan kusup, kızılcık şerbeti içtik demeliyiz" dedi.
    bir devletin valisi açık açık, " şehitleri çok ta kafaya takmayın" dedi yani.
    bugün bu konuşmayı bizzat dinledim ve bu ülkenin vatandaşı olduğumdan utandım. biz bunları hak etmiyoruz. böylesine kötü yönetilmeyi kesinlikle hak etmiyoruz.
  • (bkz: #64850429)
  • şimdi anladınız mı hüsnü mahalli niye içeride?
  • yarın akit ve tayfası ne sıçacak bakalım