• uzun zamandır takip ediyorum, bağımsız gazeteci çok iyi haberler veriyor iyi analizler yapıyor siyaset bilimi konusunda tecrübeli buluyorum erken seçim tahminleri tutuyor.
    edit: düzeltme
  • kavga ediyormuş gibi konuşan gazetecinin programı.
  • tanım: "bağımsız/muhalif gazetecilik" yapılan sosyal madde haber kanalı.
    gökhan bey eleştiri istiyor ahali koşun!
  • online yayıncılığın muhalif alternatiflerinin ilklerinden bir kanaldır. gökhan özbek'in yotube kanalıdır. alternatif medya platformudur.
    https://www.youtube.com/…l/ucv0w8huq7mrorzv3ycodx0a
  • nokta atışı tespitleri olan kanal. ilk başlarda önyargılıydım ancak, sunan kişinin dedikleri tek tek çıkınca, önyargım yok oldu.
  • yaklaşık 3-4 aydır düzenli olarak takip ediyorum. neredeyse tüm medyanın akp tarafından kontrol edildiği şu günlerde bağımsız gazeteciliği desteklemek lazım.

https://www.youtube.com/…l/ucv0w8huq7mrorzv3ycodx0a
  • uzun zamandır, bu tarz bağımsız medya platformlarina ihtiyaç olduğu için, desteği hak eden , bu coğrafyada zor işler ,sorumluluklar üstlenen biri .
    ancak son dönemde katıl ,üye ol haydi bı kahvede senden vs vs gerçekten antipatik olmaya başladı.
    özellikle katardan izleyeceği geldi katar parası şu kadar buyrun desteğe lafları kulak tirmaladi resmen...

yurtdışında bir izleyici yorum yazınca yada görünce sanki gözde $ işareti görmeye başladım.
    yapma abi bunlari bu kadar , size destek olabilecek olan oluyordur zaten... sizi az çok bilinçli bir kitle izliyor ve destekliyor , farkında olan bitenin...
    programın yarısı maddi beklenti ve taleple geçince hoş olmuyor...
    belki vergi cezanız ,belki başka kaygılar bu ara biraz canınızı sıktı bir izleyici olarak programınızdan aldığım enerji duygu eskisi gibi değil belirtmek istedim.

not: not bazı şeyler bu ülkede kolay değil destek görmenizin vs ,gerekliliğinin farkındayım. benim eleştirim üslubunuza...
    not2: k.özkiraz ile program süresini konuşurken ,program süresinin maddi kazanç ile orantılı olduğu konuşulurken kısa program talebine katil butonu çok aktif olsa kısa olur hatta program bile olmaz dediniz tabi şakayla karışık ancak
    tüm bunlar üst üstte gelince sormak istiyorum bu programı neden yapıyorsunuz
    -para için mi?
    -ülkenizin çıkarları ,doğruların konuşulması bağımsız gazetecilik için mi?

para için değil ise lütfen eskisi gibi bazı para mevzularını biraz daha usturuplu vurgulayın....
  • "milletin sesi mersin mitingi canlı yayını" ile hiç izlenmedigi kadar izleniyor.canlı yayın
  • bugün izlediğim eğlenceli gazeteci
  • gökhan özbek ile birebir tanışma fırsatım da oldu. gerçekten böyle gazetecilerin kıymetinin bilinmesi gerek. öyle saçma bir zamanda mesleklerini yapmaya çalışıyorlar ki, takipçileri olup doğru haberleri insanlara duyurmalarında aracı olmalıyız diye düşünüyorum. güzel adam kendisi. yolu hep açık olsun.
hesabın var mı? giriş yap