şükela:  tümü | bugün
  • her türlü koyacağımız maç
  • koymamız gerekecek olan maç.
  • istanbul'u danimarkalı kızlar doldursun dediğim maç. yoksa bana ne kopenhag'dan bana ne galatasaray'dan.

zöge: duyarlı sözlükçüler iş başında. işte bunlar hep ülke puanı. bu arada selam kızlar.
  • ne yapıp ne edip kazanmamız gereken 2 maçtan birisi.

diğer maçlardan da 1er beraberlik çıkarırsak gelsin 2. tur.
  • juventus maçından yarım birim bile daha az bir ciddiyetle çıkmamamız gereken kilit maç. geçen sezon içerdeki braga & cluj maçları tekrar tekrar hatırlatılmalı takıma.
  • 6 gol 4 gol değil de okkalı uefa y.rrağını yiyenlerin tv başında doğuştan kopenhaglı olacakları maç.
  • "basit goller" yemeyeceğimiz maç.
  • yağmur olmayan temiz bir zeminde oynanmasını temenni ettiğim maçtır. bunlar olursa galatasaray öyle ya da böyle kazanacaktır bu maçı. yeter ki o geçen sene ki cluj maçında olduğu gibi acayip bi zemin olmasın.
  • galatasaray'ın yine akıllı bir oyun anlayışıyla üç puan alacağı maçtır. kopenhag küçümsenecek bir takım değil ancak, galatasaray moral motivasyonuyla gösterişsiz oynayacağı bu maçı 1-0, 2-0 gibi skorlarla kazanacağını umuyorum.
  • drogba'nın gol atması halinde büyüklüğünün adı konulamayan fenerbahçe'yi şampiyonlar ligi'nde atılan gol sayısı bakımından yakalayacağı maç. işte öyle bir maç adı konamaz.