şükela:  tümü | bugün
  • spor toto süper lig 8. hafta maçı.
  • büyük ihtimalle galatasaray maçında tüm tribünlere ceza verilecek ve benim gibi jelibon kadar yumuşak taraftarlar bile bu maça giremeyecek. şimdiden hazırlayalım buna kendimizi.

ne küfrederim, ne taş atarım... bizim de kaderimizde bu varmış. ne yapalım?
  • milyon kez yazildi. pic etmeyin artik su basligi biletinizle kombinenizle;

(bkz: vodafone arena kombine transferi)
  • karnaval havasında oynamamız gereken maç. rahat bir galibiyet, şenlikli tribünler şeklinde geçerek, rahat rahat gençlerbirliği deplasmanını beklemeliyiz. çünkü milli maç arasında kadar 28 ekim 2016 gençlerbirliği beşiktaş maçı 1 kasım 2016 beşiktaş napoli maçı ve 5 kasım 2016 beşiktaş trabzonspor maçı var. bu maçlar sert geçecek ve takımın kendisini araya kadar en az hasarla taşımak için antalya maçını çok rahat geçmesi lazım. sonrası 3 zorlu maç ve 1 hafta dinlenme fırsatı. pazar günü bir aksilik olmazsa tribündeyiz.
  • yeni açık (spor toto) 8. kategori biletimi gişe fiyatı altına devredeceğim maç.
  • gidemeyenlerin kombine biletlerini kulübe yada dışardan birine devretmesi gereken maç, stadta 1 koltuk bile boş kalmamalı beyler.
  • lig sonuncusu antalya ile karşılaşacağımız mücadele. rakibimiz hoca olarak rıza çalımbay ile anlaştı. ne çok oynadık rıza hocanın takımlarıyla. napoli zaferi üzerine umarım konsantrasyon eksikliği yaşamayız. senol hocaya güveniyorum bu konuda. oğuzhan iyilestiyse muhakkak süre almalı. yine aynı şekilde omer de süre bulmalı diye düşünüyorum.
    şöyle bir 11 bekliyorum.
    fabri

gökhan marcelo tosic caner(adriano)

atiba tolgay(ozzy)

q7 talisca olcay

aboubakar
  • atiba bey'i ve q7'yi biraz dinlendirerek yerlerine inler ve frei ile başlayabileceğimiz maç. ayrıca cenk ve ebu oynamalı bence ilk 11'de. skoru bulursak inşallah, ömer de 65-70 gibi girer ebu'yu dinlendirmek amaçlı.
  • beşiktaş'ın zorlanmadan geçeceği müsabaka.
  • şu maça da 4-4-2 ile çıkmalı beşiktaş. ya da en azından maçı çift forvet hale döndürmeli oyun içinde. şenol hocadan rica ediyorum şöyle çıksın bir kerecik.

fabri
    gg marcelo tosic caner
    q7 inler oğuzhan adriano
    talisca aboubakar

bak ölmezsin hocam. bir kere lan bir kere...lig sonuncusu ile oynuyorsun. bir kerecik olsun dene.