• saat 19:00'da doğanlar stadyumu'nda oynanacak olan tff 1.lig 8. hafta maçı.

maçın hakemi : serkan tokat
  • yüksek fiyatlara rağmen biletleri tamamen tükenmiştir.
    biraz erken izleyeceğimiz bir süper lig maçı olacaktır aynı zamanda.
    alayına isyan inadına göztepe...
  • trt'nin nihayet naklen yayınlayacağı maçtır.

eskişehirspor buradan çıkaracağı deplasman galibiyeti ile göztepe'nin önüne geçerek 3. sıraya yerleşme şansını değerlendirmek zorundadır.
  • trt nin yayınlayacağı süper lig ayarında güzel geçeceğini ve es es imin kazanacağına yürekten inandığım maçtır.
  • eskişehirspor'un bilezik gibi geçirmesini umduğum maç.
  • eskişehirspor'un 1-0 üstünlüğü ile devam etmektedir. eskişehirspor, semih şentürk ile bir penaltı vuruşundan da yararlanamamıştır.

maçta dakikalar 26'yı göstermektedir.

trt spor'da devam eden maç çoğu süper lig maçından hem oyun hem de tribün olarak çok daha kalitelidir. açınız, izleyiniz isterseniz.
  • 25. dakikadan sonra goztepemiz oyuna bariz üstünlüğünü koymuştur.

muhtemel mac sonucu tahminim 3-1 goztepemiz lehinedir.

televizyondan nasıl görünüyor bilmiyorum ama eskişehirli oyuncuların cirkeflikleri tribünden cok net görünüyor.

mac sonu editi: skor beklediğim gibi gelmedi, gerçi skor da tam olarak belli degil daha ya 3-0 ya da 2-1.

malum pozisyona gelirsek defalarca izledim tekrarını gercekten bir temas gorunmuyor, durduk yere neden kendini atsin diyenler kusura bakmasın da görmediğin pozisyona faul calamazsin.

velhasıl kelam alpay ozalanin kararı baştan asaga yanlıştır, belki kendi de farkına varmistir; ama is işten geçtikten sonra.

son söz olarakta namağlup takim yoktur, doganlara izmire gelmeyen takim vardir.
    hadi gecmis olsun.
  • doğanların havasından mı bilmiyorum ama hep bi kavga hep bi mevzu
    değişik şeyler olmuyor değil
  • 1-eskişehirli 9 nolu arkadaşın kendi sağ ayağını sol ayağına takarak düşmesinin ardından göztepeli futbolcuya kırmızı kart gösterilmesini beklediği maç.
    2-ardından gerçekleşen göztepe atağında kazınılan kornerden makedon oyuncunun kafayla gol attığı maç....
    maç bitmeden es-es li futbolcular içeri girmiştir. an itibari ile çıkan yok. kurallar ne diyor. kalan 1-2 dk. oynanacak mı? 3-0 hükmen olacak mı?
  • eskisehirin bir penaltisinin verilmedigi ama son dakikada göztepeye kirmizi cikartmak adina bombos giderken kendini yere atan oyuncuyla cirkefligin dibine vurdugu mac. hakem yemeyip devam ettirince adis jahovic 2.golünü cakti. yenilgiyi hazmedemeyen eses sahadan cekildi. gereksiz triplere girdi.

göztepemiz sampiyonluk yolunda önemli bir takimi ekarte etmis oldu. aferin cocuklar!

not: bu sezon yeri geliyor göztepenin golü kale çizgisini geçmesine rağmen verilmiyor. penaltıları pas geçiliyor. ama daha ben sahayı terketme gibi bir saygısızlık yaptığımızı ömründe görmedim. şampiyonlar ligi finali de değil. maçı önde götürmüyorsun. en fazla 1 puandan olursun. ayıptır.
hesabın var mı? giriş yap