şükela:  tümü | bugün
  • saat 19:00'da doğanlar stadyumu'nda oynanacak olan tff 1.lig 8. hafta maçı.

maçın hakemi : serkan tokat
  • gelecek sezon süper ligde mücadele edecek iki takımın maçı. kadro kapasitesi olarak iki takım da bu ligin çok üstünde bence.
    iki takımın sıra dışı taraftarlarının desteğiyle çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum.
    eskişehirspor taraftarının kendine ayrılan biletleri 2 saatte bitirdiğini de dipnot olarak ekleyelim.

saldır es es'im.
  • yüksek fiyatlara rağmen biletleri tamamen tükenmiştir.
    biraz erken izleyeceğimiz bir süper lig maçı olacaktır aynı zamanda.
    alayına isyan inadına göztepe...
  • trt'nin nihayet naklen yayınlayacağı maçtır.

eskişehirspor buradan çıkaracağı deplasman galibiyeti ile göztepe'nin önüne geçerek 3. sıraya yerleşme şansını değerlendirmek zorundadır.
  • eskişehirspor'un bilezik gibi geçirmesini umduğum maç.
  • eskişehirspor'un 1-0 üstünlüğü ile devam etmektedir. eskişehirspor, semih şentürk ile bir penaltı vuruşundan da yararlanamamıştır.

maçta dakikalar 26'yı göstermektedir.

trt spor'da devam eden maç çoğu süper lig maçından hem oyun hem de tribün olarak çok daha kalitelidir. açınız, izleyiniz isterseniz.
  • 25. dakikadan sonra goztepemiz oyuna bariz üstünlüğünü koymuştur.

muhtemel mac sonucu tahminim 3-1 goztepemiz lehinedir.

televizyondan nasıl görünüyor bilmiyorum ama eskişehirli oyuncuların cirkeflikleri tribünden cok net görünüyor.

mac sonu editi: skor beklediğim gibi gelmedi, gerçi skor da tam olarak belli degil daha ya 3-0 ya da 2-1.

malum pozisyona gelirsek defalarca izledim tekrarını gercekten bir temas gorunmuyor, durduk yere neden kendini atsin diyenler kusura bakmasın da görmediğin pozisyona faul calamazsin.

velhasıl kelam alpay ozalanin kararı baştan asaga yanlıştır, belki kendi de farkına varmistir; ama is işten geçtikten sonra.

son söz olarakta namağlup takim yoktur, doganlara izmire gelmeyen takim vardir.
    hadi gecmis olsun.
  • eskişehirspor'un sahadan çekildiği müsabaka. olaylar olaylar.
  • eskişehirspor teknik direktörü alpay özalan'ın dakika 90 + 3'te takımını sahadan çektiği maç.

edit : göztepeliler "es es pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım." tezahüratı yapıyor yüzsüzce. hakem maçı eskişehir'in elinden alıp göztepe'ye verdi alenen.

ama kardeşim takımı sahadan çekmek nedir? ilk kez yapılmıyor hakem hataları, son da olmayacak. gereksiz triplere girmeye gerek yok.

edit2 : aa tekrar çıktılar sahaya. geri vitesin böylesi.

edit3 : lan bu sefer de hakemler çıkmadı sahaya. keşke bu 2 takım her hafta oynasa ya sitcom gibi izlerdik. swh
  • pislik bir hakemin katlettiği bir başka maç. önce meye'ye yapılan penaltıyı vermedi. maçın son dakikasında da son adam olarak eskişehirli futbolcuyu düşüren göztepeli futbolcuya kırmızı kart vermeyi bırak faul dahi çalmadı. takım bu arada itiraz ederken göztepe bir gol attı ve neticesinde alpay özalan eskişehirspor'u sahadan çekti.

koyduk mu soktuk mu çıkardık mı diyecek göztepeli ezikleri ciddiye almayın maç alenen eskişehirspor'dan alınıp bunlara verildi. türk futbolu ıbıdık ıbıdık diye konuşmaya gerek yok malzeme tamamen bu. ağzını suratını kırmak istiyorum bu hakemin ancak allah belasını versin en büyük acıyı yaşatsın demekten ileri gidemiyorum.

utanmadan bir de eskişehirspor'un geri dönmesini bekliyorlar.