şükela:  tümü | bugün
 • süper lig 9. hafta maçı.

  20.00'de başlayacak maç.

  başakşehir bu maç öncesi hoffenheim'la deplasmanda, beşiktaş monaco ile deplasmanda oynayacak.
 • büyük derbi.
 • maça başlarken liderden 11 puan geride olan beşiktaş'ın puan kaybederek lige havlu atacağı maç. bu beşiktaş başakşehir'i çok zor yener.
 • beşiktaş'ın 8-0 yeneceği maçtır. ahaha ne sevdiler 8 i ya. şapşik tinerciler.
 • beşiktaş’ın yeneceğini düşünsemde, zor bir maç olacağı kesin.
  monaco maçının skoru, zorlugu/yorgunluğu bu maçın sonucunu şekillendirir.

  söz konusu hafta galatasaray’ın feneri yenmesi ve beşiktaşın başağa puan bırakması durumunda ise ligin henüz 10.haftasında daha önce aşina olmadığımız çok uçuk, astronomik bir görüntüyle karşılaşırız.
 • yine görüyorum ki beşiktaş taraftarından çok ezik renkli taraftarların üşüştüğü başlık olmuş. hepiniz biliyorsunuz beşiktaşın büyüklüğünü ve korkuyorsunuz buradan net görüyorum. hatta dua ediyorsunuz monaco yensin diye. hatta ve hatta bu hafta lyona yenildi diye biraz da tırstınız, lan yine beşiktaş yenerse nolcak diye. ama şunu bilin monaco bizi yense de sonuçta deplasman ve de telafisi var. aynı şekilde lig maçlarının da var. hiçbir takım sürekli kazanamamış. illa ki bi yerde tökezleyecek. ama renklilerin istediği gibi de beşiktaş yenildi aha dağılacak, şenol istifa edecek ya da ettirilecek gibi ıslak rüyalarınızdan uyanın bence. beşiktaş şu an nasıl olursa olsun şenol güneşe borçludur onca başarıyı. adam onca zorluğa karşı birşeyler yapmaya çalışıyor. fpp durumları olmasa marcelo ve abu takımda olsa neler olurdu düşünebiliyor musunuz? negredoyu şenol çok mu istiyordu ya da tosicin el bombası olduğunu görmüyor mu şenol sizce? hepsini geçtim rotasyon için bıdı bıdı yapanlar ya da lens negredo neden oynamıyo hoca onları oynatmıcaksan neden aldın diyenleri mutlu etmek için sahaya sürüyor ama yine de yaranamıyor. bu sefer de diyorsunuz ki o kadar rotasyon mu olur. ulan adam şamp ligini düşünerek yapıyo bunları kafanız basmıyo mu?
  neyse başakşehir maçını kazanamazsak bu iş zora girer ne olursa olsun kazanmamız lazım
 • monaco maçındaki oyun ve skor bu maçı şekillendirir. beşiktaş oradan moralsiz dönerse sıkıcı bir şekilde 1-1 biter. moralli dönerse 2-1, 3-1 alır.
 • gençlerbirliği maçındaki futbol devam ederse başakşehir'in içimizden geçeceği maç. biraz gerçekçi olalım.
 • beşiktaş'ın üçüncü büyük olmak için kapıştığı rakibi ile gerçek derbiden bir gün sonra oynayacağı derbicik.

  favori başakşehir.
  beşiktaş'ın 4. maçta da üst üste puan kaybedeceği kesin gibi.
 • karar maçı. şimdiye dek karar maçlarından başarıyla çıktık. bu maç da iyi oynayıp mesajımızı göndermeliyiz. bu sezon şampiyon olmak farz oldu artık. bu yosmaların iyice ağzı açıldı. köpekler bile onlara yanlıyor. öyle yanlıyor ki, haftasonu yenilmek dahi isteyebilirler. hayatımda bu kadar iğrenç bir ilişki görmemiştim.