şükela:  tümü | bugün
 • gönlümün efendisi ismail saymaz ile her daim mazlum misali tokatladığı ihsan aktaş'ın da içinde yer aldığı program. yine güzel şeyler olacak gibi duruyor. çekirdeğimizi de aldık başlıyoruz.
 • meslektaşım olan salim şen'in bir ara kontrolsüz akıl kullandığı programdır.

  akepe tarafının sorular ve anlatımlarla kekelemeye başladığı program olmaya doğru devam ediyor. bu sakallı gazetecinin '' ben 20 yıldır fetö terör örgütünden bahsediyorum '' diyerek köşeye sıkışan benzetmesini yaşadığını göstermiştir.

  salim şen'in yargıtay'ın 2007 yılında fetö terör örgütü ile ilgili 3 erk'i bilgilendirici kararını okumasından sonra akepe kanadını temsil eden ismi lazım değiller '' kekeremekere '' demekten öteye gidemediler.

  sürekli bahsettikleri 17-25 aralık sonrası e be kardeşim öncesi yok mu bunun öncesi. lafı karanlığa itmekten öte değil yorumları.

  gol yağmurunun yaşandığı bir program kaçırmayın derim. çok eğlenceli lan!
 • turan kışlakçı adlı şahsın akp'ye yalakalık yapacağım diye kendini rezil etmekten çekinmeden sınırsız ve şuursuzca saçmaladığı yayın.
 • dostum çember demişsin ama bu bildiğin at nalı.
 • akp'nin fetö'yle işbirliği yaptığı zamanlarda, akp'yi ahmet-mehmet altanlar, nazlı ılıcaklar vb ağzı laf yapan, kültürlü insanlar savunurdu. fetöcüler ayrışınca, akp'nin kültür ve donanımı yerlerde olan insanları ortaya çıkıverdi. dolayısıyla her tartışma programında da tokat üstüne tokat yemekten bellerini doğrultamıyorlar. halbuki beyaz tv, trt falan öyle değil. kendileri çalıp oynuyor. karşılarına bir tane muhalif çıkınca, sapır sapır cehaletleriyle dökülüyorlar.

  bu yayın da, bunların en büyük örneklerinden biri oldu. her ne kadar chp pm üyesi kadın pek donanımlı olmasa da, ismail saymaz ve adını unuttuğum yanındaki avukat, ortalığı kırdı geçirdi yine. defalarca kahkaha attılar akp cehaleti nedeniyle.

  lakin şu bir gerçek, halk bunların hiçbirini anlamıyor. öyle bir cehalet yumağına dolanmışlar ki, "khk'ları anayasa mahkemesine götürmek fetöcülüktür" denildiği anda inanıyorlar ve işin daha da kötüsü, bu durum halkın akp'li kısmının işine geliyor. üstlerindeki fetöcü damgasını hemen chp'ye atıp sıyrılıyorlar.

  fetö ve benzeri yapılanmalardan kurtulmak için yapılması gereken ilk iş; akp'nin fetö'yle yıllarca işbirliği yaptığı gözönünde bulundurularak, akp'nin bir suç örgütü olup-olmadığı gözden geçirilmelidir ve yerel parti yönetimleri de dahil olmak üzere hepsinin yargılanmasıdır. bunu da ancak bağımsız yargı yapabilir. yapılamadığı için bu çukurdan çıkamıyoruz!