şükela:  tümü | bugün
  • up up olmasını istediğim direniş. zira şarap sevdigimizden değil, biz ezilen uzumlerden yanayız.
  • herkes hemen yazar olsa ekşi sözlüğün ekşi sözlükten çıkması ve inci sözlüğe döneceğini unutmamamız gereken direniştir. ama çaylaklara bazı haklar verilmesinden yanayım en azından yeşillendirme hakkı olabilir. istemeyen yazarda " çaylaklardan mesaj almak istemiyorum" kutusunu tıklar olur biter. hadi oda olmadı yazarlar kadar olmasada cüzi bir maaş verilmesinden yanayım.
  • leylayimdiyelim'in başlattığı direniş.

(bkz: #63092534)
    (bkz: leylayimdiyelim/@fij)
    (bkz: #63092099)

şu ana dek çaylakların başlığa yazdığı tüm yazıları okudum. bazılarının haklı olduğu noktalar varsa da, bir kısmı maalesef çaylaklık sürecini tam olarak anlamamışlar. neyse, hak eden her çaylağın yazar olması dileğiyle...
  • ben çaylaklığı antik'te yapmıştım üç kış sürmüştü ağalar, üç kış! bu zamane gençlerini anlamıyorum. sözlüğün 8 mart gibi bir bugu varken ağlamak neden? açın bir hatun kişisi hesabı, hemen şimdi açın konular belli; kadıköy, veganlık, feminizm, x feminist kişisi hakkında giri, bir de çok tanım girisi bulunmayan makyaj malzemesi üreten firmalar hakkında nitelikli giri şeyedin 8 martta yazarsınız tebrikler.

sistem böyle işliyor kızlar direnmeyin, itaat edin.
  • ben diyorum ki yazarlar bile takip edilsin abuk subuk karakterler hemen tekmelensin yazar sayısı azalsın, bu arkadaşlarda direnişteler hemen yazar olabilmek için, ekşinin felsefesidir bu "ekşimeden yazar olamazsınız" bunu unutmayın.