şükela:  tümü | bugün
153 entry daha
  • şimdiden heyecanla bekliyoruz. kim oynarsa oynasın, hakem kim olursa olsun fenerbahçe galip gelecektir.
  • istemediğim tek şey takımın sinir yapması. çünkü absürt hakem kararları gelecektir. sakin kalmalıyız. golü bulup sakin ve aynı tempo oyuna devam. konya maçı gibi sürekli tempoyu düşürmeliyiz. set hücumunda fener'den gol yemeyiz. o nedenle rahat ve sakin oynamak lazım. hakemin ve volkan'ın maçı geremediği hiçbir opsiyon -evet hiçbir- fener'e galibiyet getiremez.
  • istatistiklere pek takılmam en son 2005 yılında yenmişiz vs... her maçın ayrı hikayesi vardır. geçen sene de cl maçları öncesi oynamıştık fener ile beraberlik yeter diyordum ve öyle de olmuştu. iki takım arasında oynanan derbiler her zaman keyifli olmuştur ta ki geçen seneye kadar. bize beraberlik iyi sonuçtu o şekilde maçı bitirdik. bu sene de beraberlik iyi sonuç. cl maçı öncesi sakatlık bela ve yorgunluk olmadan kadıköy beraberliği iyi sonuçtur. "porto'yu yendik fener kim yaa" cı taraftarlarımıza da anlam veremiyorum. maç sahada kazanılır öyle veya böyle karşındaki ezeli rakibin fenerbahçe...

güzel maç olsun beşiktaş'ım kazansın, kazanamıyorsa da kaybetmesin...
  • beşiktaş taraftarının akıllanmayacağını gösteren maç.

daha bu sene içerisinde "vodafone arena'ya sizi gömücez, mahvedicez, fark atıcaz" dediler, rvp koydu sustular. "bir dahaki maçta görürsünüz acısını çıkarıcaz, bittiniz siz, oğuzhan 150 milyon len mq" dediler, 9 kişiyle son dakikada koyduk sustular. şimdi yine başlamışlar şöyle yapıcaz böyle yapıcaz demeye. en son kadıköy'de galibiyet gördüklerinde chp lideri baykal'dı düşün.

öncelikle şu gerçeği kabullenmeniz lazım ki fenerbahçe'nin en kötü hali > beşiktaş'ın en iyi hali.
  • çok sıkıcı bir maç olacağını tahmin ediyorum. fenerbahçe orta sahada kitleyip duran toptan atmaya çalışacaktır. şenol güneş ise geri düşmediği müddetçe beşiktaş'a normal oyununu oynatmaz.

kısaca az pozisyonlu, az gollü; yine sarı kartların konuşulacağı bir maç bekliyorum.

skor tahminim: 0-0
  • top oynamaya çalışan avrupa takımı ile topu kırmaya çalışan anadolu takımı arasında geçecek mücadele.

hakem maçın başından itibaren aşırı sertliğe izin vermeden, kontrolü kaybetmeden maçı yönetebilirse seyir zevki yüksek, güzel maç olur. hakem kontrolü kaybederse karakolda bitebilir.
  • fener'in tinercileri tokatlayacağı maç.
  • hiç laga lugaya gerek yok. beşiktaş daha kaliteli ve güçlü bir takıma sahip. yüzde doksan dokuz maç beşiktaş'ın. ama şu da var, şampiyon galatasaray.
    not : vanporsuğu sporluyum.
  • kadro kalitesine ve fizik gücüne rağmen bir derbi takımı olan fenerbahçe karşısında beşiktaşımın en iyi ihtimalle beraberlik alacağını düşündüğüm maç.
  • 4-1

capsini alin, mac sonucu tutmazsa benimle tasak gecin.

bakin o kadar netim.
79 entry daha