şükela:  tümü | bugün
 • tom odell'in 23 eylül 2017'de zorlu psm'de vereceği konser. kendisini one love festival 14'te izleyemediğim için epey üzülmüştüm, o yüzden çok sevindirici bir haber oldu bu benim için. biletler biletix'te satışa çıkmış bile. tık
  etkinlik linki için tık
 • çok sevindim

  çok uzun suredir bekliyordum kendisini

  sesine sozlerine hastayız reisin

  canlı performansı da baya iyi diye duydum
 • katılacağım konser.
  23 eylüle kadar mutluluktan ayaklarımı yerden kesecek. şimdiden hemen her şeyi ayarladım diyebilirim, umarım harika ve ruh besleyen bir konser olur ki olacaktır.
  heyecandan yazamıyorum sözlük.
 • bismillahlar eşliğinde katılacağım konser.okuduğum andan itibaren evde tek basıma halay cekiyorum salondan tuvalete kadar.
 • (bkz: tek başına konsere gitmek)

  üniversiteyi başka ilde okumanın da en kötü yanı buymuş heralde, bütün arkadaşlarım başka illerde. neyse kötü şeyler yazmamışsınız. konser posterini sokakta görünce bi elim ayağım titredi. buralara kadar gelmiş gidicek adam bulamadım diye gitmemezlik mi olur?
 • efsanesinnnnn baba !

  beklemedeyiz 34
 • an itibariyle sırasında olduğum. heyecanlıyız sözlük.
 • hayatımda gittiğim en samimi, en tatlı konserlerden biri. mest oldum resmen, gözüm de kulağım da doydu çok şükür.

  hatırladığım kadarıyla setlist(karışık sıra) :
  constellations, wrong crowd, magnetised, concrete, grow old with me, heal, here i am, another love, somehow, i know, hold me, (edit: still getting used to being on my own da çalınmış)

  bir ara sırtında türk bayrağıyla çıkması ve sonra türk bayrağını öpmesi çok tatlı bir jestti. şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden kalabalık güzel bir dinleyici kitlesi de vardı. tekrar gelmek istediğini de söyleyince huzur içinde ayrıldım konserden. tadı damağımda kaldı.
 • bugünkü zorlu psm performansı oldukça iyiydi. enerjisi yüksek, iletişimi iyi ve samimiydi bana göre. seyircinin yaş ortalaması tahminimce 18 civarıydı. ama seyirciden memnuniyetini her fırsatta belirtti, hoştu. ön sıradan bir grubun verdiği bayrakla baya ilgilendi. şova döktü işi biraz. bir ara piyanoya falan serdi bayrağı, sondan bir önceki şarkıda.
  her şey bir yana, tatlı ve yetenekli bir adam. ekibi de öyleydi. ben çok mutlu ayrıldım ancak silhouette, sparrow ve daddy'i de duymak isterdim. olsun.
 • güzel bir konserdi az kişi katılır diye bekliyordum ama bir gittim ki sıranın sonunu zor buldum. ben ki konserleri hep önden dinleyen bir kişi olarak erken gitmeme rağmen ortalarda olabildim. sese gelirsek adam kayıtta gibi şarkı söylüyor yani söyleyeceğim şu ki performansı bir harikaydı. sahneden indi ön sıradaki kızların elini tuttu. sahneye sırtında bayrakla çıktı bayrağımızı öptü derken ana bi baktım yere seriyo.... dedim bunu yapmıcaktın tom! velhasıl kelam kapanışı yaparken de bir duygulandı ağlamaklı oldu sonra dedim herhalde kötü niyeti yoktur duygusal çocuk sonuçta. konsere gelenleri yaş ortalaması düşüktü 16-20 gibi ve tomcuğum saatinde sahneye çıkmadı bizi 1 saat bekletti. abi bi de alan çok pis kokuyodu havasızdı ölcem sandım bir ara kötü yanları da bunlardı işte. zorlu psm havalandırma olayına bir çare bulmalı. lokalize de sahneye verilen dumandan boğuluyosun, ana tiyatroda ter kokusundan...