şükela:  tümü | bugün
  • tom odell'in 23 eylül 2017'de zorlu psm'de vereceği konser. kendisini one love festival 14'te izleyemediğim için epey üzülmüştüm, o yüzden çok sevindirici bir haber oldu bu benim için. biletler biletix'te satışa çıkmış bile. tık
    etkinlik linki için tık
  • gideceğim etkinlik.
    o güzel yüzü görüp , güzel sesiyle sarhoş olacağım.
    belki şansım varsa fotoğraf da çektirebilirim.^^
  • katılacağım konser.
    23 eylüle kadar mutluluktan ayaklarımı yerden kesecek. şimdiden hemen her şeyi ayarladım diyebilirim, umarım harika ve ruh besleyen bir konser olur ki olacaktır.
    heyecandan yazamıyorum sözlük.
  • bismillahlar eşliğinde katılacağım konser.okuduğum andan itibaren evde tek basıma halay cekiyorum salondan tuvalete kadar.
  • (bkz: tek başına konsere gitmek)

üniversiteyi başka ilde okumanın da en kötü yanı buymuş heralde, bütün arkadaşlarım başka illerde. neyse kötü şeyler yazmamışsınız. konser posterini sokakta görünce bi elim ayağım titredi. buralara kadar gelmiş gidicek adam bulamadım diye gitmemezlik mi olur?
  • an itibariyle sırasında olduğum. heyecanlıyız sözlük.
  • hayatımda gittiğim en samimi, en tatlı konserlerden biri. mest oldum resmen, gözüm de kulağım da doydu çok şükür.

hatırladığım kadarıyla setlist(karışık sıra) :
    constellations, wrong crowd, magnetised, concrete, grow old with me, heal, here i am, another love, somehow, i know, hold me

bir ara sırtında türk bayrağıyla çıkması ve sonra türk bayrağını öpmesi çok tatlı bir jestti. şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden kalabalık güzel bir dinleyici kitlesi de vardı. tekrar gelmek istediğini de söyleyince huzur içinde ayrıldım konserden. tadı damağımda kaldı.
  • bugünkü zorlu psm performansı oldukça iyiydi. enerjisi yüksek, iletişimi iyi ve samimiydi bana göre. seyircinin yaş ortalaması tahminimce 18 civarıydı. ama seyirciden memnuniyetini her fırsatta belirtti, hoştu. ön sıradan bir grubun verdiği bayrakla baya ilgilendi. şova döktü işi biraz. bir ara piyanoya falan serdi bayrağı, sondan bir önceki şarkıda.
    her şey bir yana, tatlı ve yetenekli bir adam. ekibi de öyleydi. ben çok mutlu ayrıldım ancak silhouette, sparrow ve daddy'i de duymak isterdim. olsun.