şükela:  tümü | bugün
21 entry daha
  • beşiktaş karius - gökhan - necip- atiba - caner - dorukhan- oğuzhan - ljajic- diaby- nkoudou - burak 11 ile çıkarsa kazanma ihtimali var ama güven oynarsa kazanamaz.
  • fener, besiktas, trabzon farketmez, basaksehir yenilsin, yenilsin, yenilsin, dibi görsün ve kapansin.

besiktas'a cani gönülden basarilar.

avrupa macinda da destekledim 4 gol yedi.
  • takımda stoper yok. evet sıfır stoper. mecburen orta sahadan adam çekilecek. bu sefer de orta saha kalmayacak. bu maçtan bırakın galibiyeti beraberlik çıkarmak bile başarıdır çünkü forvet de yok. acı ama gercek.

not: orman istifa.
  • valla beraberlikte bile ıslık şov olur diye düşünüyorum.tarihin en zayıf başakşehiriyle oynayacağız kaldı ki baş adamları bizde.başakşehir yenerse hiç şaşırmam.
  • stopere atiba necip yerine, altyapıdan gençlerden koysak daha faydalı olmaz mı? bu gençler böyle zamanlarda keşfedilmeyecekse ne zaman keşfedilecek?
  • beşiktaş için çok zor maç ve büyük ihtimalle puan kaybı olacak maç. elde stoper ve golcü yok, kalede ne gelse alan bir hıyar var. tribünler zaten 2 senedir destek sağlayamıyor ve üstelik rakip hep ters gelen başakşehir. bu maçtan 3 puan almak için tek şansımız çok sayıda negatifliğin pozitiflik doğurması başka bir şey değil.
  • gerçekten kritik bir maç.

olası bir puan kaybının ardından gelecek fikstüre de bakınca muhtemelen takımın cenazesini kaldırırlar ekim ayının sonuna doğru.
  • ilk kontra atakta necip kırmızı kart yere böbrek yatırabilirsiniz
  • geldiğinden beri güvenemediğim abdullah avcı’nın eski “sistem”ine karşı beşiktaşımızın yeni “sistemi” nasıl işleyecek göreceğiz. ne yazık ki çok ümitli değilim, yenersek sürpriz olur.
  • u-21 ve alt yaş grupları stoperleri bu durumda bile oynayamayacak seviyedeyse vay altyapımızın haline. yok eğer oynayacak seviyedeler ve oynatılmıyorlarsa, neyin amaçlandığını birileri bu taraftara izah etmeli. eğer bu maçta savunmada hata yapılacaksa ben erdoğan kaya'nın yapmasından yanayım, necip'in değil.
668 entry daha