• ekrem imamoğlu’nun iett şoförlerine sakalı yasaklaması üzerine, kokuşmuş, leş bir yazı kaleme almasıdır. tık kazandırmak istemeyenler için;

--- spoiler ---

bazı kadınlar sakallı erkek, bazı kadınlar sakalsız erkek severler. bizim aklımız ermez. zevk meselesidir, karışılamaz. ancak, "bazı erkekler de sakalsız erkek sevince" iş biraz tuhaflaşıyor. üstelik bunlar karışıyorlar. ekrem imamoğlu, iett şoförlerine sakal yasağı koymuş. kucaklayacaktı ya... ille de "cıllop gibi şoför" istiyor.
    --- spoiler ---

https://m.sabah.com.tr/…lar/ardic/2019/09/23/cillop

siz önce kendi içinizdekileri ayıklayın, imamoğlu’na laf atana kadar, demek istiyorum kendisine!
  • aklına hemen cinsellik gelen başka bir havuz medyası yazarıdır. sonra netflixe karşı çıkarlar.
  • engin ardıç'ın gazeteciliğini anlatan en kısa özlü söz: (bkz: bahçivansın biberin yok, dalyaraksın haberin yok).
  • (bkz: dervişin fikri neyse zikri odur) sözünün geçerliliğidir.
    anlaşılan engin ardıç sakallı erkeklerden hoşlanıyor; böyle deyince şık oldu mu engin bey?
  • şu cümleleri herhangi bir dizide, filmde kullanacak olsa ses kesme suretiyle sansürlenir. ama ana akım medya bunu gazetelerinde ve internet sayfalarında yayınlıyor. o gazetenin yayın yönetmenleri, editörleri bir allahın kulu da demiyor ki "kucaklayacaktı ya, ille de cillop gibi istiyor" derken ne demek istiyorsun sen diye.

ülkenin çivisi çoktan çıktı da biz mi boşuna beklentiye giriyoruz düzeliriz diye anlamıyorum.
  • mide bulandırıcı.
  • bi ara akpde baslayan biyik modasi aklima geldi. kim seviyor aceba bu biyiklilari?
  • aslında yazının içinde kendisi için mesajı vermiş gibi geldi bana.
    kadınların nasıl erkek sevdiğini bilmediğini söylüyor.

çaktın?
  • biz erkeklerin birçoğu, belirli yaştan sonra cinsel gücü tükenince her konuda yerli yersiz sürekli cinsellik göndermesi yapıyor. adeta beyin her an cinsellik konusuna takılıyor.
  • komik lan bu herif. aklı fikri antrapozdaki yaşlı yazlıkçılar gibi bacak arasında. ama komik adam yani. güldüm ben. tebrikler engin. avuçlama insanları ama kucaklama.
hesabın var mı? giriş yap