şükela:  tümü | bugün
  • eveeet...

malumunuz şimdi (bkz: 25 haziran 2018 massive attack istanbul konseri) gibi bir olay var.

biz de ekşi müzik olarak, ''müzikle ilgili bir zirve düzenlenecekse biz düzenleriz'' diyoruz.

(bkz: mafyacılık oynamak)

ağırlıklı olarak massive attack ve trip-hop parçalarının çalınması muhtemel bir zirve olacak olup, katılmak isteyen tüm sözlük yazarlarına ve topluluk üyelerine açık olacak konser öncesi ısınma turu niteliğinde bir zirve. mekân kadıköy, beşiktaş yahut beyoğlu'nda olacak, henüz karar kılmadık. gün malum, cumartesi. hem bayram geçmiş, hem ertesi gün seçim filan. o yüzden çoğu kişi istanbul'da olur diye düşünüyoruz. saat 19:00'dan itibaren toplaşmaya başlarız. konsere gidecek-gidemeyecek ya da gitmeyecek olan fakat massive attack hayranlığı besleyen herkes gelsin, tanışalım vs.

ne diyosunuz?

''t a m a m'' mı *

katılmak isteyenler benim mesaj yeşilimi yakabilir.
  • yıllardır bir zirveye katılmamış biri olarak güzel bir fikir diyorum. geleceğim.
  • topluluğun facebook grubunda da etkinlik sayfası açılmış zirvedir.

detaylar ve aramıza buradan katılmak için

dileyenler whatsapp grubu için de bana mesaj atabilirler tabii.
  • (bkz: ekşi müzik)
  • ekşi müzik'in sınırları aştığı zirve olacağı kesin.
    ben de oradaydım denilen anlardan biri işte.

malumunuz müzik piyasası bizim ülkedeki sığ, hımbıl insanların elinde değil oralarda. bu sebeple sağlamlığınızdan ödün verdiğiniz an tepeden hızla çakılırsınız.

wikipedia'ye girilemeyen ülkemizde özgür hissettiren şeylerden biri müzik.
  • en az iki kişi olarak katılacağımız zirvedir.
  • (bkz: 25 haziran 2018 massive attack istanbul konseri) öncesi (giden, gitmeyen, gidemeyen) toplanılıp, ağırlıklı olarak massive attack ve bilimum trip-hop kafasında şarkılarla coşulacak, ertesi günkü seçime bizi hazırlayacak olan zirve.
  • katılımcı sayısı, “belki” diyenlerle birlikte 20-25 kadar olan zirvedir.

bugün bi’ babel dinledim. ikide bir de aklımdan “come near me” geçiyor, bi’ de bunu en azından zirvede dinleyebilecek olmak düşüncesi daha şahane hissettiriyor *
  • mekânı özel mesaj yoluyla katılımcılara bildirilmiş zirve olup, mekân bilgisinin kamuyla paylaşılmaması ricasında bulunulmaktadır.
  • ilk ekşi müzik zirvesine katılacağım etkinlik olacak. nasıl bir gece olur bilemem ama massive attack müzikleri eşliğinde, massive attack seven insanlarla birlikte olma gerçeğiyle, güzel bir gece olacağını söylemek pek yanlış olmaz sanırım.

edit: heat miser parçasını çalar mısınız bilmem ama bir düşünün derim ben *