şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cumhurbaşkanı adayı muharrem ince’nin programında görünen 24 haziran seçimlerinden önceki son miting. adı da "büyük istanbul mitingi" olarak geçiyor. miting yeri maltepe sahil. saati 13:00.

  büyük bir gövde gösterisi olacağına şüphem yok. millet ittifakındaki partilerin destekçilerinin de, ilk turda vermese bile 2. turda oyum ince'ye diyenlerin de bu kalabalığın içinde olacağını düşünüyorum.

  not: cumhurbaşkanı adayım muharrem ince'nin yalova'daki ilk mitinginin başlığını ben açmıştım. kapanış mitinginin başlığını da ben açmış olayım bu vesileyle..

  hayırlısı bakalım..

  edit: muharrem ince mitinge katılacak taraftarları takım formaları ile beklediğini söyledi. kendisi fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş ve trabzonspor takımlarını saydı uzamasın diye ama elbette eskişehirspor, bursaspor, sivasspor, antalyaspor, kocaelispor, göztepe, konyaspor, rizespor vs hangi takımı tutuyorsanız onun formasıyla bekliyor...

  edit2: saat ve yeri belli oldu, yazdım

  edit3: miting yeri ve saati konusunda birkaç sitem var aşağıda ama hemen aydınlatayım; maltepe sahil yenikapı gibi sadece miting alanı değildir. hemen yolun karşısı onlarca cafe ve restaurant var. günün uzunca bir vaktini geçirebileceğiniz bir yer. normal bir haftasonu kartal bostancı sahil yolunda 3-5 bin piknikçi olur, öyle bir yer.. yani 1 saatlik miting sırasında orada olmak yerine yarım gününüzü orada geçirmek için bile gelebilirsiniz.
 • sonuca etki etmeyecektir, o mitinge kadar kazanamamissa zaten o miting ertesinde sandikta kazanamayacaktir. tam tersi de gecerli
 • milyonlarca kişinin ayrılan alanı dolduracağı, havuz medyası tarafından da gerçek sayının onda birinin telaffuz edileceği açık hava toplantısı.

  katılınız, destek veriniz. köprüden önce son çıkışı kaçırmayınız.
 • yayınlanan programda 3 tane istanbul mitingi görülüyor. dünkü 30 mayıs 2018 habertürk muharrem ince canlı yayını sonrası muharrem ince yazılı bandajımı kafama takıp hepsine gidesim var.

  programda gözüken diğer mitingler;

  (bkz: 3 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi)
  (bkz: 10 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi)
 • bir güç gösterisi adına, istanbulda bulunan herkesin katılması gereken mitingdir. bu miting sayesinde seçime psikolojik açıdan 1-0 önde girip, gerek sandıkların güvenliği açısından gerekse cumhur cephesinin modunu düşürmesi açısından daha motive girebiliriz.
 • cumhuriyet tarihinin en büyük mitingi olacaktır. bilet tarihi değiştirtmişliği vardır.
 • orda olacagiz. son darbe burada vurulacak.
 • cumhuriyet tarihinin en kalabalık ve devasa mitinglerinden biri olacaktır. seçime 1 gün kala karanlık tarafın sinirlerini bozacağı kesin.
 • param olsa düşünmeden giderdim...
  hazır ol sevgili ülkem, çıkacağız bu karanlıktan.