*

şükela:  tümü | bugün
  • new york'ta yaşayan ekşicilere çağrımdır. yere beraber karar verelim derim fakat ben world trade center mall'da bulunan hudson eats'te buluşmayı teklif ediyorum. saat 15.00 civarı uygun olur sanırım. yeşillendirin beni new york'lular.

12 saat sonra gelen edit: başlığı açalı sadece 12 saat oldu ama sağolsun arkadaşlar istanbul'un tüm varoş ilçelerine giden vesaitleri ayrı ayrı saymak suretiyle aynı espriyi tekrarlamışlar. bir de arada yine, nick değil de kendi adımı kullandığım ve cinsiyetim de bu şekilde belli olduğu için kezbanlanmışım.(eyvallah ekşisözlükte kadın yazar olmak demek kezban olmak demek zaten onu kabul ettik. )
    mesaj kutuma gelen saçma sapan ve hatta kimisi hakaret içeren mesajları ise gerçekten aklım uçuklayarak okudum. mesela: belki gelirim, yaş kaç? mesela: new york'ta tuzun kuru oohh.
    arkadaşlar 13 yıldır şu sözlükte yazarım ne ara bu kadar zıvanadan çıktınız yahu siz. ne oluyor? kadın olmak zaten suç, ( bu gözler kadın olduğunu belli etmek zorunda mısın diye mesajlar okudu) new york'ta yaşamak niyeyse herkesin çok istediği ama yaşayanın da linç edildiği bir mevzu, yaşıma boyuma posuma vs. ye göre zirveye katılmaya karar verecek insanlar filan var, yer saat soracağına bunları soruyor zirveyle alakası ne ise artık. hakikaten (bkz: insan hayret ediyor)
  • benim de katılacağım zirvedir.
  • ben los angeles’tan geleceğim, 15 dk geç kalabilirim. beni bekleyin.
  • daha geçen hafta ordaydım.

şans eseri zirveleri kaçırıyoruz.
  • bütün new york zirveleri gibi bu sefer de katılacağım zirvedir.
  • brooklyn’de düzenlenmelidir, manhattan’ın kalabalıkığından bunaldım şahsen.
  • ncu dan kalkıp geleceğim zirve.

şaka maka yapalım bir brooklyn falan?
  • bağcılar'dan katılacağım zirvedir.
  • hudson eat yerine daha güzel alternatifler var diye düşünüyorum.

şaka lan şaka bende gaziantep'li suserleri metanetde beyran zirvesine davet ediyorum.