şükela:  tümü | bugün
  • ahmet hakan kimdir? şimdiye kadar ne yapmıştır hepimiz biliyoruz. ne yazarsa yazsın ne yaparsa yapsın yıllar sonra gazeteci olarak değil bir iktidar yalakası olarak anılacak. daha çok şey yazacaktım da yazmaya gerek yok. zaten bilen biliyor kimin ne olduğunu.
  • "kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu o' dur"
    nietzsche
  • (bkz: siyasal islamcı birinin eksi2017 tarifi) gizli başlığına sahip yazıdır.
  • o hep giydirir. bir zamanlar akp lilere cok güzel giydirmişti. paradan haber ver.
    “akp'li olmak güzel bir duygu olmalı. düşünsene komutanlar hapse giriyor seviniyorsun, aynı komutanlar beraat ediyor yine seviniyorsun. teröristle görüşmeler yapılıyor, halaylarla sınırda karşılanıyor seviniyorsun, aynı teröristlere operasyon yapılıyor yine seviniyorsun.

esat’la aile fotoğrafları çekiliyor, kucaklaşıp sarınılıyor sevinç içindesin, esat esed oluyor, terörist ilan ediliyor yine sende bir sevinç. cemaat'in olimpiyatlarında sevinçten gözyaşlarını tutamıyorsun, aynı cemaate "paralel" deniyor, terörist muamelesi yapılıyor yine seviniyorsun. ne diyeyim, sen de haklısın sevgili kardeşim! bu kadar sevinç yaşatan bir partiyi sevmeyip ne yapacaksınız!”...
    ahmet hakan. henuz doğan medyasında iken
  • ak itlerden dayak yiyince hizaya girdi. cem küçük buna köpek dediğinden beri bu rolü çok başarılı yerine getiriyor.
  • sene olmuş 2019 hala ahmet hakan okuyan mı var dedirtiyor.

malum kesimin seçmeni zaten okumuyor. siz okuyup burada adamı ciddiye alıp bir sürü cevap sıralıyorsunuz. adam ortaya elle tutulur bir fikir koyuyorum falan zannederek böbürleniyor, üstüne malum kesime yaranıyor görünüyor.

şu adamı bu şekilde beslemeyin. konuşsun, yazsın, gitsin.
  • ahlaksızca, adice diye saymaya başlayınca bir an cv'sini okuyorum sandım.
  • yallah kanal 7’ye... diyecektim ama kanal 7 hiç olmazsa tutarlı. yıllardır ne olduğu belli.
  • "ahmet hakan gibi bir adam türkiye'nin en büyük gazetelerinden birinde her gün yazıyorsa türkiye ortaçağdadır."

yalçın küçük