şükela:  tümü | bugün
  • "şşş" diyerek sessizce hepinizi selamlıyorum. akp'yi ürkütmemeliyiz biliyorsunuz çünkü çok yaklaştık. akp seçmenini konsolide edip sandığa gitmeye itecek bir refleksin doğmasına engel olmalıyız. bu konuda hepimiz hemfikiriz çünkü hepimiz çok zekiyiz. akp'yi ürkütmemek için uysal olma gerekliliği artık anonimleşmiş bir bilgi ama bunun anonimleşmesine de gerek yok çünkü biz zaten her şeyi biliriz.

    peki akp'yi ürkütmemek için ne yapmalı? protestolara bir son verelim, tivit atmayalım, çatışmacı bir üslup benimsemeyelim, statlarda pankart açmayalım, seçimlerin iptal edilmesinden dolayı ysk üyelerine teşekkür edelim mesela. çünkü öyle yaparsak belki akp yıkılır ya da en azından belki 23 haziran'da kazanacağımız seçimi iptal etmezler. hani utanırlar belki çünkü akp zihniyeti aslında empatiyi sonuna kadar hak eden çok mahcup bir zihniyettir. bunu herkes bilir. sadece tatlı bir alınganlıkları var işte, yoksa her şey bal şeker. hepsi özünde iyi zaten bunların ama içlerindeki fetöcüler pelikancılar piçlik yapıyor biliyorsunuz. halbuki akp'de o kadar iyi insanlar var ki ama hepsi iyi oldukları için partiden kovuldu.

    malumunuz muharrem, sert yaptı kaybetti. ama artık türkiye için ılıklık vakti. sakin olalım. mesela gazete alırken sözcü almayalım. niye sözcü, birgün, cumhuriyet alıp akpli büfecinin 23 haziran'da oy kullanmasına katkı sağlıyoruz. niye tahrik ediyoruz adamı bu şekilde? ulan hiç mi akıllanmayacağız biz? her şey çok güzel olacakmış... olabilir ama niye bunu söyleyip duruyoruz? böyle olmaz ki. söyleme demiyorum gene söyle ama içinden söyle, kalbinden geçir yani.

    ama en önemlisi osururken dikkatli olmak. sessizce çıkacağından ve kokmayacağından eminseniz osurun gitsin ama en küçük bir kuşkunuz varsa lütfen dikkat edin. gerekirse osurmayın bir buçuk ay. dayanamam diyorsanız gidin kadıköy'de, beşiktaş'ta osurun. nasıl olsa oradakiler akp'li değil. onların ağzına ağzına osurun.

    lütfen sessizce yayalım bu uyarıyı. hayırlı cumalar.