• motorinde 10 kuruş benzinde ise 15 kuruş şeklinde gerçekleşecek zamdır. gidin deponuzu neyin doldurun. ben hep 50 liralık alıyorum diyorsanız onu bilemem tabii.
  • mazot için geçen gün gelen* düşünülürse toplam 20 kuruş
    lpg zaten uçtu gitti

egonomi çogeyi çogeyi

bu arada
    http://www.hurriyet.com.tr/…te-zam-geliyor-40284703
    --- spoiler ---

püis'ten üst düzey bir yetkili, paylaştıkları bilgileri tüpraş ve akaryakıt dağıtım şirketlerinden aldıklarını söyledi. aynı kaynak, "bugüne kadar hiç yanılmadık. en fazla 1 kuruşluk bir yanılma payı oluyor" dedi.

--- spoiler ---
    haberi güya tüpraştan aldığı dedikoduyla sendika veriyor çünkü hükümet zam yapmadı hükümet cici çünkü kalbimizi çaldı.
  • dolar artışının reel sektöre yansımasıdır.
    birkaç haftaya gıdadan temizliğe tüm kalemler bu artıştan nasiplenecektir.
  • akaryakıt kelimesine takıldım ben. akar yakıt, akar yakıt.. türkçe güzel de kullananları kötü sanırım.

- gördüğünüz gibi skimde olmayan zamdır.

edit: yazım olarak tabii ki doğru yazılmış. sorun yok. çok eskiden beri bildiğin şarkının, sözlerini yeni anlamak gibi geldi. bi önemi yok; akar yakıt.
  • arabası olan insan zengin insandır.
    herşeyimiz çok güzel.
    ehonomimiz çoğ eyi.
    oh olsun!
  • 1 hafta geçmeden araçlara 2. kez deponuzu doldurun diye mesaj attım.

daha önceki aldığını yakamayan var lan allahsızlar 2 zam arasında yakıt alacak yer yok amk.
  • bu hızla devam ederse ben hep 50 liralık alıyorum diyen gerizekalının da 50 liraya bir sikim alamadığı günleri de göreceğiz anlaşılan..
  • arabam olmadığı için beni ilgilendirmeyen zam. niemöller'in kayıp torunuyum.
  • negzel işte, artık benzinle lpg üç aşağı aynı hesap.

artık güzel güzel benzin kullanın. ohhh. sizi bizi düşünüyorlar.

ehonomimiz çoh eyi. akp döneminde gerçekleşmiştir. evet...
hesabın var mı? giriş yap