şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: 23 kasım 2016 rte başlıkları) haline evrilecektir
 • oha! resmen islam birliği üyesi bakanlara doları siktir edelim altını ödeme birimi olarak belirleyelim dedi ya la!
 • ab' ye türkiye ile ilgili oylama öncesi resmen ne karar verirseniz verin sikimde değil mesajı vermiştir.
 • "seçimi trump kazandı. ... bize de müslümanların aleyhine konuştu diyorlar, bugün konuşulur sonra bu yanlış düzeltilir. ..."
 • bu adam bazen öyle yerden giriyor ki helal olsun diyorsun, sonra donuyor tüm yaptığı iyilikleri tek hamle ile çöpe atıyor.

  (bkz: siktir edin doları gelin altınla iş yapalım.)
 • aynı osmanlının zamanlarındaki gibi müslümanları kazanıp avrupa'ya karşı hareket etmeye çalışan açıklamalara devam ediyor rte. bence cumhurbaşkanımızda sorun yok, ama danışmanları tarih kitaplarını okurken yanlış anlamışlar. sevgili danışmanlar o güvendiğiniz araplar doları bırakıp altına geçer mi hiç, en son altın ile petrol satarım diyen kaddafi'nin sonunda ne hale geldiğini herkes gördü. arapların da petrol parasının tamamını amerikan endeksli finansal piyasalarda değerlendirdiği malum, hala karşı tarafı kaşıyıp böyle gaza getiren açıklamaları yaptırmayın cumhurbaşkanına.

  rte, siyase hayatı boyunca hep kendine bir düşman bulup, onun üzerine giderek güçlendi. ergenekon dediler, adalet ve ordunun içinde kadrolaştılar, sonra içlerindeki fetö yapılanmasına savaş açtı ve şimdi de ülkede düşman kalmayınca avrupa birliği ve ekonomik sistemlere baş kaldırmaya çalışıyor. ama bu sefer sonumuz kötü olacak gibi duruyor.
 • rte "batılı muhataplarımızdan kulağa hoş gelen sözlerin ötesinde somut bir destek görmedik. tam tersine taahhütlerin hiçbiri gerçeğe dönüşmedi, verilen sözler yerine gelmedi" demis.

  meali: (bkz: beni kandiranlar listesine batiyi da yazmanizi rica edicigim)
 • altin meseleini kaddafi de soylemisti 2009 yilinda, dolari bosverin altina yuklenin diye. 2011 de linc edildi. bakti trump sallamicak rte yi, oda putincigim mi demeye basladi acaba?

  ıngilicce kaynak:

  “ın 2009 — in his capacity as head of the african union — libya's moammar gadhafi had proposed that the economically crippled continent adopt the ‘gold dinar,’” noted ılana mercer in an august opinion piece for worldnetdaily. “ı do not know if col. gadhafi continued to agitate for ditching the dollar and adopting the gold dinar — or if the agitator from chicago got wind of gadhafi's (uncharacteristic) sanity about things monetary.”

  http://www.thenewamerican.com/…ve-devastated-dollar