• gördüğü her yazarın nickaltına istisnasız "çomar" yazan bir adet vitaminsizin yazar yapılması rezaleti.

biraz önce olay sekmesi yeşil yanıyordu ve nickaltıma bir entry girildiğini gördüm (nickaltım takip ettiğim başlıklarımdan olduğu için).

girilen entrynin tarihi 4 haziran 2017. yani entry girildiğinde bu arkadaş büyük ihtimalle çaylaktı ve bugün yazar yapıldıktan sonra entrysinin bildirimi geldi. adamın yazdığı şey "amkun çomarı" ve bu elemanı çaylakken yazar yapmışlar.

şu anda 1620 entrysi var ve büyük ihtimalle tamamı yazarların nickaltlarına yazdığı "çomar"lardan oluşuyor.

ekşisözlük moderasyonu, şaka mı yapıyorsunuz yoksa böyle malları yazar yapma konusunda bu özel çabanızın bir sebebi var mı merak ediyoruz.
  • rezalet gibi rezalettir. ama lord eddard starka yazdığı ''yerli ve milli çomar'' tanımlamasıyla tebessüm ettirmiştir.
  • rezalet puanı 10/10 olsa da söz konusu bu arkadaş 'ın tespitleri de muazzammış. nasıl bir algoritma ise böyle "tesbitler" yapan hesapları ayırt etmesi takdire şayan. ha bir de buralar yeşillenir diyerek vaziyet alayım dedim.
  • (bkz: çaylaklara tavsiyeler) başlığında irdelenmesi gereken durum. yazar olabilmenin taktikleri bunlar ve denemekte fayda var sanırım.

not:hpiyyıuuuvvvafsttvkvv
    çomar
  • bu yönetimdeki bazı yavşaklıktan kaynaklanıyor. yazar olmayı hak eden benim ama olan o. zaten buna hayat diyoruz.
  • şaşırtıcı bir şekilde benim bile yazar olmamla sonuçlanan rezalet gibi rezalettir, sabah sabah girdiğim tüm entryleri kontrol ettim lan sizin yüzünüzden mahkemelerde süründürürler, gtümüze girebilir gerekçesiyle. çaylakken ne güzel nasılsa kimse okumuyor diye bol keseden atıyordum.
  • yazar alımları kıstaslarıyla ilgili eleştiri yaparken, kendi başlığına "up" yazan bir adet yazar içeren rezalettir.

edüt: entarimden sonra silinen bir adet "up"ımız oldu. hayrolsun.
  • (bkz: bir rezalet beşiği olarak ekşi sözlük)
    ama harbiden boku çıktı bu yazar alımlarının.
  • biz de bekleyelim 2-3 yıldır aq dediğimdir. algoritmanıza sizin...!
hesabın var mı? giriş yap