şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • saat 19.00 da yapilacak.

  kaynak: ntv
 • işini iyi yaparsan över, kötü yaparsan söverim.
  bildiğimiz şeyler anlattın sayın koca, kayda değer toplum için hiçbir açıklaman yok. rte ve damada teşekkür etmek için yapılan canlı yayın, siz minnettarsınız bizler değil.
  dünyada eşi benzeri olmayan bir dayanışma içinde dedi. hangi dayanışma allasen, gel bulunduğum ilçeyi gör millet çoluk çocuk sokakta. kime neye teşekkür ediyorsun.
  sözünüzü geçirmediğiniz bir millet var. siz hala boş yapın, sizler hala rica minnet konuşmaya devam edin. dürüst olup doğru açıklama yapmayarak insanları aptal yerine koymaya devam bravo sizlere..
 • vaka sayısının 2.000'leri bulması ve ölü sayısının da artması sebebiyle akşam 19.00'da hem vahim hem de sokağa çıkma yasağı ile ilgili sert bir konuşma yapmasını beklediğim açıklamalardır.

  umarım böyle olmaz ama seyir bunu gösteriyor.

  edit: sokağa çıkma yasağı zor bir karar, kolay kolay alınmaz ama halka ultimatom verilmesi gerek. yoksa önünü alamayacağız bu işin.
 • 19.00’a alındığına göre nispeten olumlu olabilecek açıklamalar. olumlu bişeyler söyleyip piyasaları rahatlatacak ama sıkı önlemleri almaya devam ediyoruz diyecek.
 • ay başında sokağa çıkma yasağı ilan edilmesini beklediğim açıklama.
 • bana sokağa çıkma yasağı kararının içişleri bakanlığı değilde, sağlık bakanlığının vereceğini sanan cahil yazarları gösteren başlık.
 • virüsün görüldüğü tüm ülkelerde bilançoyu o ülkenin başkan'ı, başbakan'ı, cumhurbaşkan'ı açıklarken, türkiye'de sağlık bakanının açıkladığına şaşırmayanları ve sokağa çıkma yasağının sağlık bakanı tarafından verilmeyeceğini düşünen sığır yazarları gösteren başlık.

  edit: ne denilebilir ki? yoruldum artık. 2 haftadır her mecrada ne denli rezalet süreç yönetimi olduğunu ve bu gidişle italya'dan, iran'dan beter olacağız gerçeğini haykırdım sürekli. kimisi hak verdi, kimisi haksız buldu. bugün sağ olsun bir kez daha haklı çıkardılar.

  "herkes kendi ohal'ini ilan etsin, bakın sizden rica ediyoruz, teşekkürler cb, teşekkürler damat" ve araya serpiştirilen birkaç akp propaganda temalı bomboş bir konuşma oldu. artık ciddiyete almayı bıraktım, goygoy yapacağım bundan sonra. böyle devam edin. bu halk ve bu iktidar oldukça müstehaktır.
 • (bkz: #104012019) çok değil, bir ay önce şehit sayısını her gün hatay valisinden aldığımız için sokağa çıkma yasağını sağlık bakanı verebilir evet. olmaz diyebilenler ya haberleri okumuyor ya da çabuk unutuyor.

  bakanın yapıcı çözümlerini beklediğimiz açıklama. insanlara “lütfen sokağa çıkmayın” demek şu cahil halkla bizi çözüme değil, felakete sürükler.
 • sokağa çıkma yasağının sağlık bakanından gelmesini beklemek biraz garip. ama madem açıklama yapacaksa ben de tahminde bulunuyorum; sokağa çıkma evinde kal konularını vurgulayacak, test kitlerinden, test merkezlerinin sayılarının artırıldığından bahsedecek. bu kadar.
 • bilim kurulu toplantısına müteakip yapılacak ve merakla beklenen açıklamalardır. korkunun ve endişenin hakim olduğu bir halde beklemek insanı daha çok yıpratıyor lakin söylenenleri dinlemek, bunları uygulamak ve konulacak yeni kurallara uymaktan başka çaremiz yok.
702 entry daha