şükela:  tümü | bugün
199 entry daha
  • bileti aldık o güne kadar ölür müyüz kalır mıyız belli değil ama yepisyeni bir camel albümü dinlemekle birlikte en çok istediğim müzikle alakalı olayın gerçekleşecek olması büyük mutluluk. bir de yeni albüm yapsaniz diyom hacı. hadi be.
  • afedersiniz ama yapacaginiz isi s.keyim. grup belki de en buyuk hayran kitlesinin oldugu ulkeye geliyor ilk kez ve g.t kadar yerde mi calacaklar. biletler de bitmis.
  • yuh! biletleri mi tukettiniz lan!
    sirf bunun icin istanbul'a gelecektim.
  • tam 2 bilet alacaktım biletler bitmiş

2 adet 1.kategori satacaklar yeşillendirsin

ya da mseker@gmail.com
  • herhangi bir kategoriden biletini satmak isteyenin yeşillendirmesini beklediğim konser.

zorlu, sana diyeceğim bir şey yok.
  • biz alamadan bilet bitti.
    koskoca camel'ı getiriyorsun.
    en fazla hayranı olan ülkelerden birine. 2000 kişilik konser alanı ayırmak nedir aq ya?

fazladan bileti olan, satarım diyen varsa lütfen yeşillendirsin.

caylak maili: peynirzeytinn@hotmail.com
  • harika organizasyon. bir de yer bulabilseydik...
  • arkadaşıma bir adet bilet lazım olan konser. mesaj atarsanız seviniriz.
  • lise döneminde arkadaşlarım cafelerde gezerken solo pasajlarını elektro gitarımla tekrar tekrar çaldığım, dinlemediğim albümü olmayan gelmiş geçmiş en orijinal progresif rock grubunun konseridir. tabi ki eski günlerin hatrına çok gitmek istiyodum fakat kısıtlı sosyal çevremde kendim dışında progresif rock veya türevi seven kimse bulunmuyor. kısacası olmayan finansal durumumla karaborsadan 2 bilet, bi de rock çı bi kız arkadaş bulabilirsem gidebileceğim konser.

(bkz: loser show)
    (bkz: yokluk)
21 entry daha