şükela:  tümü | bugün soru sor
 • keşke başlık parselleyeceğimize dolar parselleseymişiz dedirten kurdur.

  iş bu başlık, evevit döneminde yazar kasa atan bir adet kanı bozuk esnaf çakmasına istinaden açılmıştır.
 • doların 4 80 olacağı gün
 • sanırsın bir sergey bubka, bir javier sotomayor. santim santim yükseltiyor çıtayı mübarek.

  edit : an itibarı ile 4,85'i gördük. erken seçimi aslında baskın seçim olarak düşünen ve muhalefeti hazırlıksız yakalayacağını planlayan, aynı zamanda da ekonomik gidişatın berbat olduğunu bildiği için 2019'a kadar ekonomik açıdan ülkeyi yönetemeyeceğini bilen erdoğan, erken seçim kararından sonra hala sahaya inmedi. sürekli muhalefete koz verecek açıklamalar yapıyor ki son 16 yılda bu tip bariz hatalar yaptığını hiç görmedik. (seçimin sonucunu değiştirebilecek kadar kuvvetli bir slogan olan "tamam" sloganını muhalefete bilerek mi verdi diye düşünmüyor değilim.)

  üst üste koy, böl, topla, çarp, çıkar, sonuç;

  galiba birileri ülkeyi terk edecek. gitmeden önce de ne var ne yok darmadağın edip, öyle gidecek. şimdi fanatizmi bir kenara bırakıp birbirimize destek çıkma zamanıdır. yedikleri, içtikleri yanlarına kar mı kalacak diye soracak olan kızgın insanlar çok haklılar ama bu dönemi en az hasarla atlatıp, önümüze bakmanın vakti geldi. hükümet değişmek zorunda artık. bunun yolu bir anlaşma olacaksa bundan kaçınmamalıyız. diğer türlüsü hiç birimizin istemeyeceği olaylara gebe olacaktır.

  zamanla nasıl olsa bugün ele geçirmiş oldukları medya da özgürleşecek, bugün bir şekilde her şeyin üstünü örtmekle görevli olanlar defolup gidecekler ve 16 yıldır izlediğimiz tiyatronun perde arkasındaki asıl kurgulayanlarını da göreceğiz. yani aslında biz biliyoruz ama a haber müptelası olan kitle de öğrenecek. her şey gün yüzüne çıkacak ve tüm sorumlular hesap verecek. şimdi akıllı olma zamanı.
 • muhtemelen 4.70 ile günü kapatacaktır. evet ilflasa doğru yavaş yavaş gidiyoruz.
  nakit paranız varsa yastık altında tutun derim. emlak balonu da yavaş yavaş patlamaya başladı. örneğin; esenyrut da 2+1 daire bir sene önce 180,00 bin iken şu anda 120 binlere düşmüştür daha da düşecek. en dandik limited şirketleri bile ülkeden sermaye kaçırıyor. danıştay başkanı bir kaç sene daha rte önünde düğme iliklemeye devam ederse daha beter duruma gideceğiz. hukukun olmadığı yere yabancı sermaye girmez. hali ile petrolümüzde olmadığına göre her şeye hazırlıklı olun derim.

  edit: 4.80 ile açılmış piyasalar. vay amk. yakında rabia 5 parmağa çıkar .d

  edit2: şu anki durumumuz https://hizliresim.com/4zmbda
 • yaa aktrol kardeş çok rahat konuşuyodun.
 • işe bak tüm ülkeye yurtdışına çıkış yasağı geldi resmen.

  bir adli kontrol tedbiri olarak kur farkının da olduğunu öğrenmiş olduk.
 • 4,70 ile 4,80 arasında olacağını tahmin ettiğim kur.
 • 4.68'e park edip, günü bu şekilde kapatacak kurdur.
  mayısı ise 4.85-4.88 arası kapatacaktır.