• hep böyle başlarmış ya zaten. korkarak ve kaçarak bize en çok zarar veren bu zihniyeti de ciğerimize yazarız merak etmeyin
  • ulan acayip bi entry nick uyumu olmuş. helal valla.
    doğru tespittir.
  • rezalet tanımı eksik başlıktaki, rezalet gibi rezalettir.
    sen beni yazar yapmadığın gün bitmistin zaten sözlük.
    nereye bağlanıyor bu lakırdı ? efenim memleketin %90'i kendi çıkarınin peşine düşmüş , e sözlük durur mu ? onlarda para için herşey mübahtır anlayışına karşı gelemiyor.
  • pes. yıllardır yazar olmayı bekleyen bir çaylak olarak ben çaylaklıktan çıkana kadar yazar olmanın da bi anlamı kalmayacağını hissettiren olay.
  • fenerbahçeye laf ettiğim kaç tane entryim silindi, bunu normal karşılıyor, ayakta alkışlıyorum
  • sende mi ekşi :(
  • utandıran bir sansür rezaletidir.
  • sırf ekşi sözlüğün sansüre çanak tutmasından dolayı debe listesini kaldırdılar.

debe listesine giren birçok entry hükümet karşıtı olduğu için bundan rahatsız oldular ve tek çare debeyi kaldırmak oldu.

zira debe listesine girip de sildikleri entryler göze battıkça bir çok yazar hesap sormaya başlamıştı.

böyle daha iyi oldu.
    ekşi sözlük oldu aksözlük.
    sorsanız sansüre hayır derler.
  • burası ciddiye alınacak bir platform olmaktan çıktı. çok takılma bu tür şeylere, eğlen, taşak yap, arada siyaset tamam. ama yukarıda yazıldığı gibi "kutsal" bilgi kaynağı fasafisosuna inanıp bilgi almak için girme, içinde bilgi verilmeyen bir ton başlık var.
hesabın var mı? giriş yap