• fatih portakal yine bildiğiniz gibi.kisa kisa cevaplar.araya girebilirsiniz.
  • konuşmanın başlangıcı itibariyle şeriat dede ekonomi konusunda tutarlı ve gerçeklere uygun konuşmaktadır.

iktidara gelirsek özelleştirilmesi tamamlanmamış bütün uygulamalara son vereceğiz diyor.

merkez bankası kaynaklarını yatırıma açmaktan bahsetti. burası ilginç bir konu.

dış politika konusunda rusya ve çinle ortaklık, ab ile müzakereleri bitirme sinyali verdi.

erdoğan beni ikinci turda istemez, ikinci tura kalırsam sol kesimden ve kürtlerden oy alırım dedi. sivas konusuna değinildi.

kürt meselesiyle ilgili deklarasyonumuz vardı, arfin olunca rafa kaldırdık. 10-15 gün içinde açıklayacağız dedi.

anadilde eğitim olmalıdır gibi ilginç bir yere geldi konu.

güncellenecektir...
  • portakal konuşmayınca-karışmayınca gayet iyi gitmektedir.temel dede maşallah performans iyi.
    bu arada saplama ara ara giricem diyor .(bkz: sen girme ulan ayı)
  • temel başkan'ın kaliteli siyasetçi nası olur gösterdiği program.
  • çok net ve akıcı konuşuyor. hitabeti çok kuvvetli. aynı zamanda bilal'e anlatır gibi anlatmakta.
    özellikle ekonomi konusunda söylediklerine katılmamak elde değil.

not: ince

edit : milli ittifaktan olmasına rağmen ikinci tura kalırsa muharrem ince'yi destekleri diyemedi.
    cemaatler ile ilgili görüşlerinden de hiç hoşlanmadım ama siyasetin dine alet edildiği ile söyledikleri muazzamdı.
  • sokak ağzıyla millete laf yetiştirmeye çalışan iktidardan bambaşka bir üslupla, en önemlisi de ne dediğini bilen, siyasetçiye yakışır bir üslupla konuşan temel karamollaoğlu'nu zevkle izliyoruz.
  • bu adamı bu kadar keyif alarak dinleyeceğim aklıma gelmezdi.
    akıcı, net, sade bir anlatım.
  • temel bey ne lan gudik. saygısız herif. kim olursa olsun.. niye küçümsüyorsun.
  • kendime söz verdim her adayı dinleyip kime oy vereceğimi düşünmek için şimdi temel beyi dinliyorum çok ponçik değil mi aynı şirin baba `::)` birazdan gülerken noel baba gibi göbeğini tutacak sandım.

edit : kendi adıma liderler fox’ta ki tüm gazetecilere teşekkür ederim her lideri dinleme fırsatımız oluyor. özlemişiz arkadaş gelsinler konuşsunlar.
  • kazanamayacağının rahatlığı ile konuşuyor konuk. dolayısıyla çok rahat, güler yüzlü, sakin ve zaman zaman işportacı.

(bkz: param olsa da ben alsam)
hesabın var mı? giriş yap