• aynısını yaşadım bir ay önce sipariş verdiğim ürün gelmedi ve iade 30 gün sonra yapıldı.
  • nasil olsa ugrasmazlar musteriyi dudukledigimiz yanimiza kaar kalir dusuncesinin artik bu toptaklardan silinmesi gerekli silinmesi icin boyle cakallar ugrasilmasi lazim 10 20 lira aman bosver demememiz lazim
  • hepsi burada sizin gibi çok "akıllı" müşteriler yüzünden hala ayakta. o yüzden size müstehak böyle şeyler!
  • gün geçmiyor ki hepsiburada rezaleti çıkmasın ortaya...
  • 3 ay önce ankastre set almıştım davlumbazın anakartı arızalı çıktı iade etmeye çalışıyorum. 4 ay olacak neredeyse ama ne horoz lojistik almaya geliyor nede hepsiburada.com yetkilileri ilgileniyor.
  • 100 lira için hepsiburanın düştüğü hallere bak. bunların yöneticileri türk olmassa böyle olmazdı.

türkiye'nin en popüler web sitelerinden birine sahipsiniz. rakipler artmaya başlamış. amazon gibi bir dev pazara girmiş. artık insanlar bir iki lira farka bakmıyor, sorun yaşadığında destek olacak sıkıntı çıkarmayacak firmalar arıyor.

siz ise toplantılarda ne tür çakallıklar yapar müşteriyi kitabına uygun mağdur ederimin yollarını arıyorsunuz. şimdi bu mağdur arkadaş sorunu düzelse dahi sizden bir daha alış veriş yaparmı. eşine dostuna sizi yermezmi. bitirin kendiniz.
  • şimdi kanunen firmaların kulakiçi kulaklıkları hijyenik sebepten ötürü iade almama hakkı var. ama tabi müşteri keyfi iade yapıyorsa. hani kanunen 15 gün süre var ya ben bunu beğenmedim iade ediyorum işte o.

buradaki sorunda ise söz konusu ürün kusurlu yani sorunlu. hepsiburada'nın servisten rapor çıkartıp kulaklığı iade alması gerek.

yazara önerim e-devlet üstünden tüketici hakem heyetine başvursun. 100 lira ufak rakam deyip geçmeyin.
hesabın var mı? giriş yap