• şu ülkede nasıl hala psikolojimiz bozulmadan yaşıyoruz hayret ediyorum. düşünsenize metrobüstesiniz ve sadece duruyorsunuz. biri gelip en hayvani duygularla üzerinize boşalıyor. hak ettiği cezayı alması dileğiyle.
  • nasıl bir ülke haline geldik?
    bu olay başka hangi ülkelerde oluyor?
    olacaksa olsun ya şeriat kurallarına göre yaşayalım yada tamamen medeni olup cinsel açlığın afrikası olmaktan kurtulalım.
  • olayı protesto için kaldıraç
    linki
  • o pantolonun hali nedir. bir erkek olarak utandım. ailesi varsa, tanıdıkları görse veya mahallesindeki insanlar görse ne olur onlara nasıl bakar?
  • oha artık dedirten taciz. umarım en ağır cezayı alır bu şerefsiz .
  • ne ara bu kadar sapığı barındıran bir toplum haline geldik...
  • ne yazsam suc olacak. yakalayanlar tarafindan gayet kibar davranilan kisi diyelim. normal sartlarda agiz ile burnunun yerinin degismesi lazim gercekten taciz ettiyse. trafikte herkes birbirine en ufak bir yol vermeme hadisesi nedeniyle horozlanirken, (dogruysa) metrobuste birinin uzerine bosalan kisiye sadece 2-3 kisinin tepki vermesi de ayri irdelenmeli.
  • lan bu ne be ibneye bak. iğrenç herif hayvan oğlu hayvan.
  • suratını dağılmış bir biçimde görmeden rahat etmeyeceğim tacizcidir. nasıl insansınız ulan siz? ananız bacınız yok mu? ırz düşmanı şerefsizler.
    edit: tekrar izleyince daha da sinirlendim. ulan bu tutanlar neden dağıtmıyor şunun yüzünü? linç edilmesi gereken adamı sadece tutuyorlar. yok muydu ulan orada bir erkek?
  • ahlekn çökmüş bir toplum olma yolunda ilerleyen güzelim ülkemde yaşanmış bir başka iğrenç olay.

haber kanallarında, gazetelerde ve çeşitli mecralarda birkaç gün yer edecek ve diğer iğrençlikler gibi unutulacaktır. kökten, keskin bir caydırıcılık ya da komple ülkeyi testten geçirmek esastır. zira kim, neci pek anlaşılmıyor artık!
hesabın var mı? giriş yap