şükela:  tümü | bugün
43 entry daha
  • cinnet ülkesi, deliler ülkesi, sapıklar ülkesi!

kadının da söylediği gibi :

siz utanacaksınız!

hak yerini bulmadıkça, bu sapıkların toplum içindeki yeri ayrışmadıkça daha da cüretkar oluyorlar.

sevgili kadınlar, çantanızdan biber gazı ve çakınızı eksik etmeyiniz...
  • pantalonu sirilsiklam etmis orospu cocugu. bu serefsiz insan icine cikamamali bir daha.
  • ruh hastası bir pisliğin şerefsizliğidir.

bu insanların normal olduğunu düşünüp ona göre muamalede bulunmak da aptallık olur çünkü bu insanlar hasta! ve yahut hasta kişilikli. orada bu yavşağı dövsen de kafasını bilborda soksan da farketmez. aradan bir süre geçtikten sonra gene yapar gene yapar...

bu nedenle bu tarz pisliklerin toplumdan izole edilerek bir akıl hastanesinde tutulmaları en mantıklı olanıdır.

ha şimdi özet geçeyim. ben orada olsam şu yazdıklarımı düşünür müydüm tabi ki de hayır. bu herifin ağzını burnunu dümdüz eder kafasını bilborda sokar polis gelene kadar kafası bilbordayken tekme yumruk neresine geliyorsa yapıştırırdım.

her zaman her dakika insan mantıklı davranamıyor ancak bu insan hastadır ve tedavi edilmelidir, tedavi edilemiyorsa toplumdan izole edilmelidir...
  • an itibari ile büyük şaşkınlık ile izlediğim konu. sizin gibilerin allah belasını versin ya !
    ulan istanbul'dan iyice nefret ettim anasını satayım. hepimizin aileleri , kardeşleri , akrabaları var. kız evladı olanlar var ! yarın öbürgün bizim de olacak bu gibi şerefsiz insanlardan nasıl koruyacağiz lanet olsun ya! ağır cezalar verilmesi lazım ki bu sapık hasta zihniyetlere örnek olsun ! lanet olsun bu vb insanlara be !!!
  • allah belanı be pislik herif midemi bulandırdın gece gece.
  • geçen gün herifin birinin bana aynısını yapmaya çalıştığından şüphelendim.
    koridor tarafında oturuyorum,
    bu da ayakta,
    işkillendim hareketlerinden,
    metro turizmdeki olay aklıma geldi,
    sırt çantam kucağımdaydı,
    onu bacağımın dış tarafına sarkıtarak araya mesafe koymaya çalıştım.

sonra dedim ki “saçmalama kalabalıktandır, o kadar da değil artık iyice paranoyak oldun” diye kendime kızdım.
    şimdi bunu görünce resmen şoka uğradım.

ayakta kaldığında zaten sıkıştırırlar, otursan koridor tarafında oturduğunda milletin kıçı başı yanağında olur, cam kenarına otursan hıyarın biri gelir bacaklarını yayar seni köşeye sıkıştırır.
    sesini çıkartsan inkar eder ispatı da zordur kalabalık ortamlarda.
    “bağğğyan iftira atıyor ben uyuyordum” gibi bir şeyler geveler.

yemin ediyorum bunlarla yaşamak birçok cezadan beter.
  • bir gün katil olursak kelepçe ile karartırsınız hayatlarımızı.
    dinine, kitabına, ırkına bakmadan bir örgüt çıkar sonra tacizle anılan herkesi öldürür mesela ne güzel film dimi. sonra emniyet diye ortalıkta geçersiniz, kamu düzeni falan
  • küçükçekmecede 4 yaşında çocuğa tecavüz ediliyor,metrobüste kadının üstüne boşalınıyor. hafta başında ülkenin en çok oy alan partilerinden birinin lideri linç edilmek isteniyor kadının biri sığındığı evin yakılmasını istiyor ve adama yumruk atan kişinin suçsuz olduğunu söyleyen bir hukuk sistemi var.
    sabah da kız diyor ki "ben alman vatandaşı olmak istiyorum ."
  • bize nazar değdi galiba
  • bu sapık hakkında gerekli şeyler yazılacaktır fakat benim aklıma ilk gelen ağzındaymış gibi hemen boşalması, nasıl bir abazalık, açlık var ise yabancı kadına oracıkta ilgi göstermek ve üzerine boşalmanın izahati yok.
396 entry daha