şükela:  tümü | bugün
  • 2021-22 copa del rey finali. sevilla şehrinin takımı real betis, finali kendi şehrindeki 3üncü stadyum olan sevilla olimpiyat stadında oynayacak. bence, final ve yarı finalde real madrid, barcelona ve atletico’yu görmemek turnavayı daha güzel kıldı.
  • hakemin bariz bir şekilde valencia takımını kayırdığı, uzun zamandır izlenmeyen ispanya la liga için bizim türkiye süper liginden hallice yorumunu yaptığım karşılaşmadır. ayrıca valencia takımı nedense bende bizim küçük anadolu kulüplerini anımsattı. adamlar utanmasalar sahaya taraftar indirerek kapanacaklar. final maçında böyle oynanmaz, sen finale yakışır bir şekilde oyununu oynayacaksın. yenersin ya da yenilirsin o ayrı bir mevzu ama küçük anadolu kulübünün büyük takımlara karşı kapandığı gibi kapanmak ne demek?

    tanım: bir futbol maçı.
  • penaltılarla da olsa hak edenin, bileğinin hakkıyla kazandığı maç olmuştur. valencia formalı hakem evine gidip hüngür hüngür ağlayabilir. valencia takımına da maç içerisindeki otobüs eforlarını yaz sezonunda hazır lig de yokken turizmde kullanmalarını tavsiye ediyorum.

    tanım: kupa final maçı.
hesabın var mı? giriş yap