11 entry daha
  • ağır gerizekalı bir video başlığı. 23 nisan çocuk bayramıdır çocuk. yani ilkokul çocukları gibi mesela.

çocuk kalbinizi yormayın deyip duran bir video var, ikide bir transseksüel deyip duruyor. manyakça bir yaklaşım bu. çocuk transseksüel ancak çok nadir durumlarda tıbbi nedenlerle olur.

neresinden tutacağımı bilemedim ama hatalarla dolu olduğu için de yazmaktan kendimi alamadım. çocuk dediğin cinsel değildir henüz, nasıl eşcinsel olacak? ya valla anlatacak kelime cümle bulamıyorum!

bunu izleyen çocuklar olacak. bunu izleyen çocuklar arasında, toplumda nasıl adlandırıldığını bilmeden hemcinsleriyle cinsel temaslar kuran çocuklar da olacak. bu çocukların cinsel eğilimleri de henüz belli değil. yani mesela cinsel temas içinde bulunan 10-15 yaş arası çocuklar elbette bir şey hissediyor ama bu hislerin onlar için bir adı yok ki!

yok ben anlatamicam. o kadar şeyi anlatabilen biriyim ama bu videonun nasıl yanlış bir video olduğunu anlatamıyorum. pes ediyorum.
  • lgbt haklarına destek veren bir insan olarak neden ortaya çıktığını anlamadığım önermedir.

lgbt çocuklara dikkat çekmek ve duyarlılık yaratılmak isteniyorsa ulusal egemenlik ve çocuk bayramından başka bir gün seçmenin daha verimli olacağını düşünüyorum.
  • çocuk lan çocuk işte! ne zamandır çocukları cinsel kimliğine göre sınıflıyoruz? yada 23 nisan bayramı kız çocukların veya erkeklerin bayramı mı diye kategorize ediliyor.

kafası çalışmayan, eğitimsiz veya lgbt haklarını savunmayan bir insan olduğumu düşünmüyorum ama video ve videodaki gerzek aşağılık bir iş yapmaktadır, daha kötüsü o kadar gerizekalıdır ki savunmak istediği şeyi bu kadar zarar vererek bu işi yapmaktadır.

gerizekalı hatuna burdan söyleyeceğim tek şey "sen çok yanlış anlamışsın abla",

edit: doğrudur cinsel kimlik çok küçük yaşlarda gelişebilir, bu konuda bilimsel psikolojik ve fizyolojik bazı gerçekler olabilir. ama bazı gerçekler varki çocuk cinselliği öyle ulu orta entel muhabbeti yapılacak bir konu değil.

bir de burda kürt ulusal hareketi ve toplumda kürtlere bakış açısı ile konuyu değerlendirenler olmuş. kardeşim kökenleri derin tarihi ve siyasi olan bir problemle bu konunun ne alakası var. nasıl bir mala bağlama örneğidir, nasıl bir kültürel sığlıktır bu iki konuyu birbirleri ile ilişkilendirmek.
  • çocuk diyoruz ya çocuk ! cinselliği mi var ki eşcinselliği olsun? 23 nisanı da alet ettiniz ya ben artık başka bir açıklama bulamıyorum sapkınlığınıza. doğuştan gelen bir eğilim varsa bile "çocuk" olarak bunu nasıl anlayacak? erkek ama evcilik oynuyor diye mi teşhisi koyuyorsunuz ya da kız ama arabalara meraklı diye. sonra da o çocuk ilk gençlik yıllarında böyle bir şeyi olmasa bile "mı acaba" larla kendini sorgulamaktan bihal olsun. bi bitin ya.
  • videoyu izlemedim, çünkü başlığı bile tiksinti yarattı. bari homofobik düşüncelerinizi, çocuklardan uzak tutun.
  • iyi niyetine asla inanmadığım birinin çektiği video. iyi niyetli biri asla bu kadar salak cümleler kuramaz. neyi savunacaksan savun ama çocukları alet etme bari.
  • çocuklarının eşcinselliğine bu kadar taktılarsa, afganistan'a bakmalılar.

http://www.milliyet.com.tr/…ek-cocuklarinin-kabusu/
  • hangi akla hizmet olarak konulu videosunun florya'da istifa sesleri isimli video olduğunu anlayamadığım bayram türü.
  • vay arkadas meger bugune kadar heteroseksuel cocuk bayramini kutlamisiz da haberimiz yokmus. bundan dolayi escinsel lgbt pls ltf tsk ne kadar kalbini kirdigim varsa ben hepsinden kendi adima ozur diliyorum.

su gun itibariyle hemen bi kampanya baslatip bu bayramin adini ulusal egemenlik ve heteroseksuel gey travesti lezbien ladyboy cocuk bayrami olarak degistirilmesi icin basvuruda bulunalim bence.

bu arada cocugun cinsel egilimiyle bu kadar ilgilenmek nedir? o zaman 7-8 yasindaki cocuklari da adam - kadin olarak goruyoruz? oyle mi? zihniyete kos.
73 entry daha
hesabın var mı? giriş yap