şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: opera yapan galatasaraylıya tokat atan kadın) olayında, kadının haksız olduğunu düşünen ve o kadını saçından sürükleyerek metrodan indirmek isteyen bir takım sadistlerin gururla bağırdığı marşın bir bölümü.

  (bkz: ibne kanarya)

  (bkz: ekşi sözlük'ün galatasaraylı ergen yuvası olması) başlığında da görebileceiğiniz bu tip insanlar, kendilerini kaybedercesine savunduğu bu pislik oluşumun bir parçası olmaktan her daim gurur duymuşlar.

  sorun galataray değil, sorun bu tür pislikleri savunabilen galatasaray traftarı.

  ilgili başlıklara baktığınızda gayet güzel görebileceksiniz haysiyetsizce savunulan pislikleri.

  şikeye gelince dünyanın en büyük ahlak arayacısı olan bu tipler, bu konularda bir kadını saçından sürüklemeyi şeref sayar. bu yaptığıyla gurur duyar.

  edit: bazı şeylerin çarpıtılarak iftiralara sebep olmaması için şu videoda ki insanların kimler olduğunu ve neyi savunduklarını gayet güzel görebilirsiniz: http://www.youtube.com/watch?v=zctykd-ndqu

  bu başlığı ayıp sayarak, görmezden gelerek bu kötü tezahüratların da önüne geçemezsiniz.
 • (bkz: pedofili)
 • muzcu taraftar yüzünden tüm camiayı ırkçı ilan eden beyin fukaralarının kendi camialarını komple pedofili ilan etmesine neden olabilecek ırkçılıktan daha beter sözde tezahürat.

  tabi beyin fukaralarında tutarlılık söz konusu olmadığı için bir şekilde geçiştireceklerdir.
 • anneler gününde anneni sikeyim
  sevgililer gününde sevgilini sikeyim
  babalar gününde babanı sikeyim

  gibi futbolun olmazsa olmazı olan cümleleri de içeren tezahürat. tabii canım hiç mi küfür duymadınız. futbol bu sonuçta. anne-baba ya da küçük çocuk sikmeden, sikmesen de küfür etmeden olur mu? siktir et oynanan futbolu, futbolcuları, topu, golleri, 3 puanı, şampiyonluk yarışını. önemli olan rakip taraftarların (yok maçtaki rakip olmak zorunda değil.) annesine edilebildiği kadar küfür etmek. futbol bu sonuçta.

  bak daha maç başlamadı ama 9 şubat 2014 sivasspor fenerbahçe maçında ne orospu çocukluğumuz kalmış, ne şerefsizliğimiz. suçumuz ne? fenerbahçe'li olmak. (tabii aynısını benimle aynı takımı tutup, galatasaraylılara yapan yaratıklar da var)

  mağara adamları sizi.

  bu arada opera yapan galatasaraylıya tokat atan kadın konusundaki yorumlara rağmen galatasaraylıları genellemek de ayrı bir kafa. galatasaray'lılar konusunda yıllar önce kaybettiğim umudumu tekrar yeşertti orası. galatasaray'lı olup da o ayının yaptığından utanan sayısı. "futbol bu yea" ya da "sanki ilk defa mı küfür duydunuz yea" şeklindeki magandalardan kat kat daha fazla.
 • holiganların neden kısırlaştıtılması gerektiğini bize gösteren orospu çocuklarının bestesidir. adammısınız tabiki değilsiniz.
 • (bkz: brainless)
 • anasını sikmekten daha etkili ve kötü olan bir küfür çeşidi.
 • 23 nisanda çocuk sikmeye meraklı orospu evladı çığlığıdır.

  elalemin çoluğuna çocuğuna küfreden bu güruh 24 saat gözünün önünden ayıramadığı kendi çocuğu için ne yapıyordur kim bilir?