şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle ,konu tarafımla ilgili değil.istek üzerine entari giriliyor.durumu yaşamış kişi bir çaylak arkadaşımız silentiarius

  konu ile ilgili video link ; youtube

  olayları onun ağzından ,daha doğrusu parmaklarından dile getireceğim.linç edecekler ona göre düşünsün;

  "hocam bu aksam başıma bir saldırı olayı geldi.
  ekşi sözlük te çaylak oldugum için bu konuda bir baslık açıp yapılan saldırıyı deşifre edemiyorum.
  bu konularda duyarlı bir kitle var sözlükte. o nedenle bi sözlük yazarının bu konuda bana yardım edebileceğini düşündüm. elbette ki bu konuyu paylastıktan sonra yardımcı olmak istersen bu amacıma ulasabilirim.

  bu aksam izmir bostanlıda bi konser gerceklesti. adamlar ve son feci bisiklet grupları sahne aldı. 40 lira verip biletimi aldım içeri girdim. konser basladıktan sonra ses sistemindeki sorunu farkettim. tam ortada olmama rağmen sadece sol taraftaki ana kolondan ses geliyordu. ayrıca oturarak izleme zorunluluğu vardı. bu sebeplerden ötürü rahatsız oldum ve ilk şarkı biter bitmez gişeye gidip para iadesi istedim.
  gişeden bana para iadesi yapamayacakları iletildi. bana sunulan hizmetten memnun olmadığım için ücretin iadesinde ısrarcı oldum. buna hakkım oldugunu biliyordum.
  organizatörle görüşmek istiyorum dedim. organizatör gelince konuyu kendisine güzelce ifade ettim fakat beni tersleyerek iade yapmıyoruz biletlerde iade yoktur yazıyor dedi. bilete baktım böyle bir ibare yoktu. şikayet edicem sizi dedim kime şikayet edersen et bas git dedi. paramı iade edin beni yetkiliyle görüştürün diye tekrarlayınca üzerime yürüdüler ve saldırdılar. ben o anları videoya aldım ve az önce youtube yükledim. tarafıma yapılan hakaretleri ve fiziksel saldırıyı kabullenip sindiremiyorum. o nedenle paramı iade etmeyen bu şahısların saldırısını insanlarla paylaşmak istiyorum."

  düzenleme : abavv....olaylar olaylar.

  küfür etmeleri ayıp olmuş.konser sırasında ki olumsuzluğu üzerlerine alınmışlar.fakat bir yandan iyi hit yapmışlar.reklamın iyisi kötüsü mü denir bilinmez.olay viral değil ama virale dönmüş.

  laf edenler olmuş zat-ı alime...haklılık payları var.lakin bu tip entariler için ricada bulunan oluyor.haklı sebep görürsem ,yazıyorum.keza (bkz: tenkap) içinde birşeyler yazmıştım.ama sözlük ahalisi ticari itibar diyerek sildi ilgili girdiyi.ricacı arkadaşta parasını iade alabildi ilgili şikayeti için.

  mesaj atıp yardımcı olmak isteyenler olmuş.bu kadar mesaj gelmeside şaşırttı ve soranlar için ; evet çaylaklar mesaj atabiliyor.
 • son feci bisiklet isimli bir grup olmasindan ve dahasi bu grubun konserine gitmekten buyuk degil rezalet, tutmaz. maksimum 10 entri diyorum.
 • bahsedilen konserdeydim. yukarıdaki videoyu çeken gibi bir sürü ergenin konserde olduğunu görünce erken çıktım. ses sistemi de iyiydi. bu arkadaşı da hatırlıyorum. konsere biraz geç girdim. kapıdan girerken bu eleman güvenlikle tartışıyordu. güvenlik bilet iadesinin olmadığını kibarca anlatmaktaydı. ben içeri girdikten sonra demek ki iyice cozutmuş.

  bu da içeriden kendi çektiğim görüntü. yani oturarak izleme zorunluluğu diye bir şey yoktu.

  sonuç olarak;

  (bkz: attention whore)
 • son feci bisiklet diye bir grup var mıymış gerçekten dedirten rezalet. aklıma black pants wash geldi.

  (bkz: man up)
 • "dovsene isime gelir" repligi ile yarildigim rezalet. musteri her zaman haklidir, arkadas magdur olmak istemis, guvenlikler de dovmus. buyutulecek bir olay yok, dagilabiliriz.
 • son feci bisiklet ne amına koyayım dediğim rezalet.isim rezalet, müzik rezalet zaten,rezalet olması normal zaten
 • sanırım son feci bisiklet kazasını yapıp, bisiklete ara vermek iyi bir fikirmiş gibi geldi bana da. hak verdiğim rezalet.

  (bkz: ınlımıdım bıbıcım)
 • (bkz: tamam)
 • geçen futbol maçına gittim ve 90 lira bayıldım. maçı beğenmedim ve 31.dakikada çıkmak istedim. güvenlik arkadaş hemen çıkarıp 59 tl geri verdi. dedim birader bu maçın en az 5 dakka uzatması olur adam mı sikiyosunuz burda 5lira daha ver. hiç sesini çıkartmadı verdi direk. ama arkadaş kötü bi güvenliğe denk gelmiş ve büyük bir rezalet olmuş gerekli mercilere taşınmalı. ayrıca yazan arkadaş umarım hayatı boyunca çaylak olarak kalır:)
hesabın var mı? giriş yap