• maça gidemeyen abilerimden devir beklediğim maç öğrenci sevindirmek isteyen varsa
  • kupa beyi galatasaray ilk maçta halis muhlis orman çocuğu hakem sebebiyle galibiyet alamamıştı. bu maçta kazanıp turlarız.

tahmini skor 2-0

maç sonu edit: net faul olan pozisyona faul değil diyenlerin çoğunluğu şikeci köpekler. boşa havlamayın kudurun
  • hakem (bkz: atilla karaoğlan) maçtan çok hakem konuşulacak.
    normal şartlarda rizespor favori.
  • fenerbahçe nin b takımına koyup gececegimiz maçtır.
  • fenerbahçe b takımına koyup geçeceğimiz maç.
    tahmini skor: 3-0
  • kupa maçlarına açılmış kombine devri, ilgilenenler mesaj atsın
    edit: devredildi
  • gidemeyecek olan arkadaşlar devredebilir mi
  • yıllardır iddaa oynamamış biri olarak yazıyorum rüyamda gördüm, 3-2 rizespor kazanıyordu ve muslera yedekti. başka kare hatırlamıyorum.

akşam muslera muhtemelen oynatılmayacak. rizespor'un 3-2 galibiyetinin oranı 35. akşam yeşillendirirsiniz.

yatırım tavsiyesi değildir.
  • galatasaray'ın kupayı saldığını gösteren bir 11 ile çıkacağı maç. bu kadronun rize'yi elemesi çok zor. kupaya önem verip uefayı garantilemek varken, şu işe bak. beyefendiler 10 puan geriden gelip 5 tane bizden daha iyi futbol oynayan takımı geçip şampiyon olacaklarını falan düşünüyorlar sanırsam.
  • yedekler aslanın önüne atılmış, mağlubiyete kılıf hazırlığı gibi görünüyor ama galatasaray'ın olduğu yerde her zaman umut vardır
hesabın var mı? giriş yap