şükela:  tümü | bugün
 • üslubu rahatsız edici olan yazarın yaşadığı rezalettir.
 • en azından eve getirmişler.
 • en azından kargoyu getirmişler.
 • kargo emekçisini "bu geri zekalı" olarak nitelerken hem bir emekçiye hakaret edip hem de yazım hatası yapan, daha sonra ise "etimesgut gibi varoş semtinden gelen adamdan ne bekleyeceksinki!" diyerek koca bir semte hakaret edip, hem de yine yazım yanlışı yapan gerizekalı ve varrrroş bir yazara ait rezalet.
 • eve gelen kargoya rağmen hala rezalet peşinde olan yazarların olduğunu gösteren hede.
 • hiç kimse belirtmemiş ama yurtiçi kargo'nun evini bulup getirebilmesi bile başlı başına takdiri hak ediyor.
 • "en azindan kargo gelmis" seklinde yorum yapabilecek noktaya gelmis, parasini verdigi hizmetin kalitesini sorgulamayan, insanca muamele görmemesini olagan karsilayan, vur ensesine al lokmasini kisileri bizlere göstermis olaydir.

  babasinin hayrina iş yapmayan, hizmet satan hicbir firmanin nezaketsizlikte bulunma gibi bir luksu olmamalidir. şayet davranislarinda israr söz konusuysa aynayi kendimize tutmamiz gerek kanimca. bu muameleyi kendimize hak gördügümúz muddetce -tabir-i caizse- semer vuran cok olacaktir.

  prim verilmemesi, tepkisiz kalinmamasi ve gerekli yerlere*öncelikle firmaya sikayetin bildirilmesi gerekir.
 • bu kargocu üzerinde bozuk para bulundurup müşteriye verseydi muhtemelen hepsi 1 lik değil diye şikayet yiyecekti.

  kargocu kapıya gelmiş adam kargocuya parayı bozdur gel diyor. sanki bakkala sigara almaya yolluyor amk.
 • aynı muamele kendi başına gelse sinirden kendini sikecek adamlar buraya gelip komiklikler şakalar yapıyor ben de onu anlamıyorum. bizim millet böyle işte, kendisine zarar vermeyen hiçbir şeyi önemsemez. ekşisözlük'te durum buysa sokakta nasıl olduğunu siz düşünün.

  rezaleti yaşayan arkadaşa da iki çift lafım var. etimesgut'ta yaşayan kaç kişi tanıdın, tek bir insana bakarak tüm bölgeyi nasıl anlayabilirsin, cezaevinden çıkan her insan kalitesiz midir? bir diğer türkiye gerçeği de bu işte, haklı olmanın verdiği şımarıklık. yazarın gözünde kendisi haklı olduğu için tüm etimesgutlular ve eski mahkumlar kalitesiz ve aşağılık insanlar. aferin.
 • rezalet değil şımarıklıktır.

  ben bile sinirlendim. harbi kitap gelceği belli evde bulundursana parasını.

  yahu benim yurtiçinden gelen son 100 kargom da eve gelmedi. 100 diyorum bak 100. saydım tek tek. adamların kargo eve geliyor hala dert yanıyor. cidden sinirleniyorum arkadaşım yapmayın bunu.

  ben eski sevgilime bile atarlanmıştım bu yüzden. yurtiçi kargo çok iyi ya diye espri yaptığında bile sinirleniyordum. çok hassas bi konu bu benim için. 100 kargo için 100 kez şubeye gitmek nedir bilemezsiniz. herhangi bi kargom yurtiçine verildiğinde 2 gün gerginlikle geçiyor benim için. cunku şubeden almak bile sorun bunlarda.

  5:45 de kamyon şubeye geliyor, 6 da kargo teslimi kapatıyor herifler. yok valla sövmeden nasıl bu kadar yazdım ona bile şaşırıyorum halen. ya şubede kargomu yarım saate yakın arayıp, "abi bulamadık yarın evine getiricez söz bak" dedikleri bile oldu ya. inanabiliyor musunuz?? adamlar şubeden bile kargomu teslim edemediler yani.

  yurtiçi kargo eve gelmiş adam bozukluk vermedi diye şikayetlenmiş ya.