23 entry daha
  • olası bir bursaspor'un iyi oyununun, futbolcu alacaklarının bir kısmının ödenme ihtimalinin neden olabileceği maç. türk kulüplerinin çoğunda, futbolcu maaşlarının ödenmemesi dünyaca bilinen bir sorun.

bu yüzden avrupa'dan mecbur kalmadıkça, yaşlanmadıkça, sakatlanmadıkça gelen yok. formda sporcu veya takımların, zamansız puan kayıpları da bu yüzden. parası ödenmeyen futbolcu oynamaz.

bursaspor da yıllardan beri böyle. kadro olarak sene başı ilk 5'teki bursaspor neyse şimdi de o. menajer kontenjanında oynattıkları yerli futbolcuların, kazmalıkları da eklenince bugünlere geldiler.

(bkz: #74159948)

edit: sporcunun maaşı ödenmez. takım kötü gidince teknik direktör istifa ettirilir. böylece taraftarın gazı alınır. ihale teknik direktöre yıkılır. zaman kazanılır. ama yönetim istifa etmez. yöneticiler asla hata yapmaz. ilk önce ve en kolay teknik direktör harcanır.
  • bu sene deplasman özürlüsü olsak da evimizde gayet iyi oynuyoruz. bu maçtan iyi bir oyun ve güzel bir skor bekliyorum. ilk golü erken bulursak şehrimin takımının (bursa) fişini çekeriz.
  • 2 ust uste deplasman faciasindan sonra taraftar ve yonetimden cikan sesler sonrasi tam tersi bu mac bizim lehimize bi penalti, bi ofsayt gol vs gibi bi sey bekliyorum.

sirf "iste galatasaray'a da oluyo, bosa tepki gosteriyolar" algisi yaratmak icin.

umarim hakemin eline hic boyle bir firsat gecmedigi, temiz bir mac izleriz. soyle bir 11 bekliyorum;

-------------------muslera*
    mariano---maicon----serdar------nagato
    ----------------------donk
    feghouli----belhan--selcuk----gary r.
    -----------------------golis

ama 11 veya skordan once iyi bir oyun bekliyorum. uzgunum ama tudor gittiginden beri ozellikle bunaltici ic saha oyunumuz geri giderken deplasman oyunumuz yerinde saydi.

gerci bunda fernando ve ndiaye'yi ayni anda kaybetmek de buyuk bir sebep. hangi takimdan 2 as orta saha oyuncusunu cikarirsaniz o takim seviye duser.
  • maça gidemeyip ücretsiz devretmek isteyen varsa talibim. parasıyla alıyoruz, boş her yer olm. yalan yapmayın. gidemiyprsanız bize verin gidip destekleyelim işte takımı.
  • galatasaray alırda ümit özat ne yapacak bakalım bize bi sebep ümit seni sevmek zor
  • le guen'in son maçı... 4-6 gol yaz geç!
  • bariz bir şekil de yenileceğimiz maç. gs yi şimdiden tebrik ediyorum.
  • umarım bursa seyircisi kendilerine ayrılan yeri tamamen doldurur. rakip tribünün olması beni ayrı motive ediyor. futbol deplasman tribünleriyle de güzel.

maça gelirsek belhandanı geri gelecek olması ve donkun artan formuyla dilerim tolgaya muhtaç kalmayız. linnes her ne kadar iyi bir performans sergiliyor olsa da marianonun tekrar emanetini geri almasını bekliyorum.
  • uzun zaman sonra tribünde yerimizi alacağımız maç. bayern münih'in beşiktaş'a uyguladığı tarifeyi bursa'ya uygularız diye düşünüyorum. zaten iki litre beyni olan takım bayern'in nasıl top oynadığını, neler yaptığını iyice idrak edip çıkar maça.
  • galatasaray’ın kazanmaktan başka çaresi olmadığı maç.
    aynı zamanda doğu üst 415’ten gişe fiyatının biraz altına devredebileceğim bileti olan maç. yeşillendirebilirsiniz.
176 entry daha
hesabın var mı? giriş yap