• istanbul bilişim isimli şirketimsinin en sonunda insanları kadıköy'deki binasının önüne dizmesidir.

üst edit: hala buradan alışveriş yapanlara müstehakçılar geliyor. sizin işiniz yok mu kardeşim? ben buradan daha önce bir sürü şey aldım ve hepsi sorunsuz geldi. son yıllarda rezalet üstüne rezalet yaşatıyorlar. herkes sizin gibi akıllı değil napalım? sunabileceğiniz tek şey bu mu abi "size müstehak"

adam binanın camından çıkıp mağdur insanlara sopa gösteriyor sopa!

edit1: eksiup linkleri kaldırıldı.

sopalı çalışan: görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

olayın rezalet boyutunu şöyle anlatayım; mağdur olan insanlar içeriye girmeye çalışıyor ama içeride bu şirket için çalışanlardan bazıları camdan insanlara hakaret etti ve bir tanesi sopa gösterdi.

evet bu kraldan çok kralcılık yapan, mağdur olan insanlara sopa sallayan kimdir? polise şikayetler yapıldı.

edit2: istanbul bilişim konkordato ilan etmiş. ne güzel istanbul be.
  • bedava peynir fare kapaninda olur
  • müstahak size. 50-100 tl ucuz diye gidip battı batacak, son kez insanları silkeleyen bir firmadan alışveriş yaparsanız olacağı budur. (bkz: istanbul bilişim)
  • kendileri bugün konkordato ilan etmiştir. bekleyenlerin hepsine geçmiş olsun, üstüne bir soguk su iyi gider.

https://twitter.com/…tatus/1286276445996748800?s=21
  • oha

ne oldu? nasıl bir durum oldu da insanlar orada toplandı? anlık bir durum yoksa planlı bir protesto mu vardı?

hakkında hiçbir şey anlamadığım rezaletler zinciri.

edit: olm eski entry'lerime baktım da, yarısından fazlasında anlamamışım olayı. yaş başa vurdu sanırım :)
  • bundan yaklaşık 2 ay önce arkadaşımın çamaşır makinesi siparişini iadesini almaya gittim şişli'deki genel müdürlüklerine. içeride ücretini almak isteyen vatandaşla bildiğin tekmeli yumruklu kavga çıktı. o zamanlar sadece bizzat genel müdürlüğüne gelenlere paralarını veriyolardı. çok belliydi batacağı. batmadan hakkını koparabilenler kopardı..
  • istanbul bilişim için ekşide onlarca rezalet başlığı açılmış olmasına rağmen hala ordan alışveriş yapan tayfanın gözümde akp'ye inatla oy veren tayfa arasında zerre fark yok. aynı bokun laciverti
  • rezalet puanım 1/10 daha önce çok defa istanbul bilişim rezaleti okuduk . burdan alışveriş yapıyorsanız artık haketmişinizdir.
  • sopa gösteren çalışana koptum . savaş istiyorlar demekki . o kadar insan baş edemediniz mi ?
  • sopa gösterdiğine yatıp kalkıp dua edilmesi gereken rezalet. uzun namlulu tüfek ile hepinizi tarayabilirdi de belli olmaz burası texas pardon türkiye.
hesabın var mı? giriş yap