şükela:  tümü | bugün
  • ne eğlenecek kadar gençsinizdir ne de huzur içinde oturacak kadar yaşlı böyle geleceği düşünüp geçmişe üzülüp durulan bir yaştır kendisi..
  • herhangi bir erkeğin düz mantık kullanımı ile hayatının üçte birini yaşadığına kanaat getirebileceği yaştır bu.. zira erkekler genellikle kendilerine 70 yıl yaşam biçerler.
  • gelecekle ilgili çok büyük ve önemli beklentilere sahip değilseniz(ki gereksizdir bunlar),hayatı ciddiye almaktan da çoktan vazgeçmiş nadide insanlardansanız eğer;öyle pek de ehemmiyeti olan bir yaş değildir...öylesine bir yaştır işte...ötekiler gibi...farksız....
  • benim gibi bunyeye direk michael jordan cagrisimi yapan yastir.
  • 5 küsür seneden beri alkolü yasal olarak tüketebilen ancak bu sene 1 sene ara vermesi söylenilen yaş.
  • en sevdiğim yaşımdır.
    tüm güzel şeyler gibi çabucak bitip gitmiştir.
  • öğrencilik hayatının sonudur genellikle. iş arayışı işe başlama dönemleri sıkıntısıdır. hayatın tepe taklak dönmesi memur kafasının bünyeye zorla yerleştirilmeye başlanmasının yaşıdır. yaş 23 yokuşun başıdır.
  • yıl itibariyle 88 doğumlu olmayı gerektirir.
  • okulu bırakmış, çalışmış, askere gitmiş, gelmiş, çalışmış ve öyle girmişseniz; daha düzenli bir hayat istemeseniz de gelecektir.
    evlilik isteyen kadınlar, çocuk isteyen anneler, ohalar.
    "daha çok gencim" avuntusu barınamaz artık vücudunuzda.

saçmaladım. özel görelilik teorisi diye bir şey var. her insan için farklı olacak yaş tabii ki. yarın zamanda geri dönüp, ya da psikolojik olarak gerileyip, çizgi film izlemek istiyorum. dün gece yarısından sonra 23 yaşıma girmem içimdeki çocuğu öldüremez. ben hala erik ağaçlarına tırmanmak istiyorum.
  • üzerinden çok vakit geçmedi ama hatırlamıyorum bile neler olmuştu o yaşta.önemsiz öyle çok arada kalmış bir yaştır.üniversite sonrası olabilir.ne yapacağım ben şimdi diye düşünüp durmuş olmalıyım.gerçi hala düşünüyorum da.