şükela:  tümü | bugün
  • 21 yaşında okuma, yazma işlemlerini bitirmiş biri olarak gıcık kaptığım tiptir.
    saç, sakal birbirine karışmış, ana baba parası yer. okuduğu bölümde bir boka yarayacak olsa bari.
    evde yalnız düşünürken bir anda bu tipe aşırı yükseldim.
    bir de daha hazırlık abi diyenler var. ne hazırlığı oğlum ahirete hazırlık mı?
  • selam sana demirayak, ışığa doğru yürü. sen mağaradayken çok şey değişti.
  • 23 yaşındayım, 2. sınıfta okuyorum ve hiç gocunmuyorum bundan. 19 yaşında üniversiteye başlamama rağmen 15 temmuz gibi bir gün yüzünden mağdur olduk demeyeceğim çünkü sizlere göre ana baba parası yiyen insanlarız. bizim hiç psikolojimiz yok, hiç gururumuz yok zaten.

uyan lan, türkiye burası.
  • tıp okuyup da 23 yaşından önce okulu bitiren görmedim ben mesela. okuduğu bölüm de gayet bir boka yarıyor bence.
    tespit sıçmış olmak için açılan başlıklardan biri daha.
  • 21 yaşında okuma yazma işlemlerini bitirdikten sonra okuyup yazacak bir şey kalmadığını zanneden birisi tarafından açılmış başlık.

23 yaşındayım, öğrenciyim, yüksek lisans yapıyorum, anne baba parası da yiyorum, keyifler yerinde.
  • sen erkenden mezun oldun da ne oldu? üniversite öğrenciliğinin keyfini doya doya yaşayamadan mezun olmuş bir kıskancın beyanı.

ha bu arada, mağarada yaşamaktan bilmiyorsundur belki, üniversite okurken insanlar çalışıp para kazanabiliyor! yaaa
  • buradaki mal değneyi tiplerin eleştiri ve yergilerini umursamaması gereken tiptir.
  • 23+3 ile içinde olduğum güruh.ne diyeyim hayat herkese aynı şartları sunmuyor bir o kadar da kendi hatam var.taşlayın beni baby.
    edit:imla
  • gelişmemişliğin başlık bulmuş hali. okumaya da yaş sınırı mı getirdiniz ya hayırdır.zamanında imkan bulup okumayanlar o şansı asla yakalamasın mı yani.ya bunlar ne cahil kafalar arkadaş.bence sende git tekrar oku o okuduğun okul olmamış çünkü hiçbir şey katmamış sana sap gibi gidip gelmişsin.keşke herkes yaş baş demeden gidip okusa öğrenci olsa da cehalet denizinde boğulmasak bu ülkede.
  • tıpı 5 senede bitiremeyeceğim için bana da yukselinecek sanırım