• belden aşağısı tutmuyodur, ama olsun sizinledir ehehe.
  • biraz sonra feminist ablalar gelecek ve 230 ilişkinin ne kadar normal olduğunu, normal olmadığını iddia etmenin kadın düşmanlığı olduğunu, kadınlara karşı işlenen suçların hep bu eleştirilerden kaynaklandığını utanmadan yazacaklar.

meriçler de peşi sıra gelip "türk doğduğum için ve erkek olduğum için tüm kadınlardan özür dilerim, zaten ben bir hayvanım, beni alıp kedi niyetine sevin feminist bacılar" acizliklerine düşecek.

laf etmeden duramayan "ne sağcıyız, ne solcu futbolcuyuz, futbolcu" boş kafalıları ise "ya milletin hayatından size ne, hiçbir konuda bir şey yazmamalıyız aslında" şeklinde tuhaf entariler giyecekler.
  • "boşverdim, şimdi sus ve yalamaya devam et" denecek kızdır. akabinde 231. siradan honour liste girilir.
  • aslında olumlu karşılanabilir bu kız. hayatına 230 adamı sığdırdığına göre elf kızı olması yüksektir. bu sayıya normal bir kadın 100 yılda falan ulaşabilir. 100 yıl boyunca gideri olabildiğine göre kesin elf kızıdır. basın nikahı, çocuklarınız half elf olur. uzun süre annesiz kalmazlar, mutlu yaşam sürerler.
  • sevişmekle am eskimeyeceği (ihmal edilebilir düzeyde) için;
    geçmişinin çok da önemsenmemesi gereken kızdır.
  • herkesin neden yazar yapılmaması gerektiğinin kanıtı başlıklar.iğrençsiniz diyicemde onun bile bir anlamı var.
  • tüm dişilerle hunharca sevişeyim, sevdiceğim bakire olsun diyen erkeğin karısıdır.
  • makro sayılar verince bir şey değişmez arkadaşlar, insan varlık olarak hazzı üç şekilde yakalar; oral, anal ve fallik. bu yüzden kimseyi haz kantitesiyle sınıflara bölemeyiz. daha dün vardı 23 erkek diye başlık, eğer erkeğin imkanı olsa 1000 kadınla da yatar. evolusyonel olarak kadınların eş seçiminde determinant taraf olduğu gerçeği var, yani kadın isterse genelde bir koitus oluyor. erkekse uğraşılar sonucunda ulaşıyor. cinsel seçilimi kadın belirliyor yani. burada seksizm veya başka bir kavramla bulandırma yapmayın, evrimsel psikoloji bunu anlatıyor.

çıkıp 23-230 bandında erkekle birlikte olmuş kadınlara burada söz söylemek, haklarında yorum yapmak kimseye de düşmüyor. insan hedoniye ulaşsın da nasıl ulaşırsa ulaşsın, sana eğer multipartner geçmişli kadın haz vermiyorsa da sessiz sakin kendi kriterlerine yönel.
hesabın var mı? giriş yap