şükela:  tümü | bugün
  • beykent üniversitesi girişinde kırtasiye işleten, aynı zamanda burada öğrenci olduğu ifade edilen sözde ülkücü olarak kendini tanımlayan m. k. adlı şahsın bir öğrenciyi diğer öğrencilerin içerisinde dört,beş kişiyle birlikte darp etmesi , bu kampüsün güvenlik görevlisinin hemen kapının önünde olan bu duruma müdahale etmemesidir. okul arandığında bu darp durumu için son derece laubali bir şekilde biz sizi ararız denilerek başlarından savmalarıdır.
    yeni üniversiteye girecek olanlara tavsiyem, okul seçerken hocaların iyi olmasına, kampüsün imkanlarının iyi olmasına dikkat ederken mutlaka giriş ve çıkışta dayak yemeyeceğiniz bir kampüsün de olmasına dikkat edin.
    olaya gelince; öğrenci arkadaş arabasını kırtasiyenin önüne park ediyor. buraya araba gelecek başka yere parket diyor şahıs. tamam babacım diye cevap veriyor öğrenci ve bu arkadaşın bu cümle zoruna gidiyor peşinden okulun girişine kadar gelip yumruk atıyor ve karşılıklı birer yumruk atıyorlar sonrasında kendisine bu arkadaş tehditlerine devam ediyor senin beykent hayatın bitti oğlum diye, olay kapandı sanılırken arkasından dört, beş kişiyle gelip darp ediyor.
    bu arada bu şahısların kendilerini ülkücü camia ile bağdaştırmaları asla ülkücü camianın genelini bağlamaz.
  • rezalet gibi rezaletmiş, yersen. dayakçının "ülkücü" özelliğinin olay ile bağlantısını çözemedim yalnız, ilk okunduğunda politik bir kavga sanılabilsin diye mi konulmuş? amklarım sanki okul okuyorlar.