şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray, fransız, osmanlıspor...

bakalım kapitülasyon espirisini ilk kim yapacak?
  • sabri'nin yuhlanmasi gereken maç.

yani artik kalearkasi yalakalari da biraz dik dursun da diger tribunlere destek olsun.

eger sabri'den para yiyorlarsa da acik acik söylesinler. cunku yillardir o tribunde olup da sabri'yi yuhlamamak icin ya para aliyorsundur ya da gerizekalisindir otesi yok.

hamza efendi de abuk subuk degisiklik yaparsa taraftar tepki koymalidir.

yok adam hirslansin diye yaptim yok yerliler super yok transfer yapicaz yok zamanimiz var.

bizi mi sikiyosun derler adama daha soyledigi ile yaptiginin tuttugu herhangi bir olay goremedik.
  • eğer bu maçta tribünler yönetim istifa diye inim inim inlemezse yuh olsun öyle taraftara.
  • kazananın ak-saray olacağıdır.
  • şöyle bir kadroyla çıkmamızı umduğum maç.

not: sabri'yi koyarken elim ayağım titredi ama yapacak bişey yok sağ bek almayanlar utansın.
  • aminu umar' ın çılgın atacağı maç.
  • güney kale arkası biletini sembolik bir fiyata devredeceğim maç. 2 kişi gitmek isteyene iki devirde yapabilirim.
  • osmanlıspor yenilince biz de yenilmiş sayılacak mıyız?
  • hayatımda ilk defa arena'da maça gittim, o da şampiyonluk için çok önemli olan beşiktaş maçıydı. şimdi passo'dan mesaj geldi, pfdk o maça gelen bizim tribündekilere ceza vermiş sanırım. maça gidemiyoruz, dolayısıyla kombinemiz olduğu (blok:204) halde tvden izlemek zorundayız. ilgilenen varsa yardımcı olurum.
  • ilk kez bir lig maçında gs koysun gecsin dedirten maçtır. osmanli spor ne amk ya. siyasi sebeplerden kurulmuş herhangi bir takıma karşı ezeli rakipte olsa desteklerim.
    sokayim kasimpasasina da osmanlisporunu da. bir de basaksehir spor falan var. onun da amk.