şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şimdi rekor olarak 7,11'den 6,00'a düştüğü için kur savaşını kazandık ekonomik atakları savuşturduk deniyor ya toplumca hafızamıza sıçayım.

  dolar bize hala gülüyor ve yaz dönemi diye aslında sanırım kötü günleri geride bıraktık şimdi sırada daha kötü günler bizi bekliyor.

  edit : daha detaylı nasıl fakirleştiğimizin grafikler için

  edit 2 : mesela mayıs ayı ortalamasına göre dolar olarak %25 fakiriz ve mesela şu an türkiye piyasaları kapalı olmasına rağmen öyle büyük oynamalar görünmüyor demek ki dış değil iç mihraklar daha fazla oynatıyormuş
 • ekonominin başındakiler kavurmalarını yerken, dolar istikrarını sürdürecektir. bayram son günü
  6 tl civarında seyrini sürdürecektir.
  bu entry girilirken kur 5.56 idi.
 • "oyunu bozduk, büyük planı gördük, kur saldırısı, kumpasa darbe vurduk" gibi hiçbir dayanağı bulunmayan ve cahil halkı kandırmak dışında hiçbir işlevi olmayan zırvaları tekrar etmiyor olsalar belki kur daha da aşağı düşecek ve fakirleşmekten, başarısız ekonomi yönetiminin ızdırabını çekmekten ve bilhassa bankadan her para çekişimizde jilet gibi banknotlar ve ardışık seri numaralarını görüp nasıl güzel para bastıklarına şahit olmaktan bir nebze olsun kurtulacağız. - ancak hangi memlekette hangi beylerin buyruğuna dikleniyorsun demezler mi?

  bende şans olsa argent dawn'da lion's pride inn'i işletiyor olurdum. geceleri nasıl para kaldırıyorlar oradan, biliyor musun sen sayın yazar?
 • dış güçler de bayram da sanırım.

  tatil süresince, kurlar da çok bir farklılık yok

  yoksa iç güçler mi oynuyo dolarla, kim?