şükela:  tümü | bugün
  • yaz mevsiminin gelenekselleşmiş zirvelerinin üçüncü ayağı çimlere yayılıyoruz vol.3 serisi tam gaz devam ediyor..

(bkz: 13 temmuz 2019 izmir cimlere yayiliyoruz zirvesi)

(bkz: 3 agustos 2019 izmir cimlere yayiliyoruz zirvesi)

yukarıda belirtilen ve süper geçen zirvelerimize daha katılmamış olan siz kıymetli sözlük yazarları ve çaylak dostlarımızı bu zirvemize bekliyoruz..

!!!!zirveye katılacak olan yazarlar için dağıtılacak kartlarda yazan numaralarıyla birlikte çekilişle bir kişiye kırmızı şarap hediye edilecektir!!!

hadi bakalım güzel bir zirve bizi bekliyor..

toplnama yerimiz : alsancak tyna tyna

toplanma saati: 19.30

mekandan çimlere geçme saati : 20.00

"zirveye geliyorum" mesajlarınızı bekleyeceğim,

zirve kartlarınızı çıkartacağım,

çünkü çekilişe bu kartlarla katılacaksınız..

24 ağustos cumartesi akşamı görüşmek üzere..
  • gelsem mi gelmesem mi karar veremedim bakalım önümüzdeki günlerde bir aksilik çıkmazsa belki gelirim.
  • yahu zaten izmir'de nereye gitsen sürekli çimlere yayılmış ve çekirdek (pardon çiğdem :p) çitleyen insan görüyorsunuz. her gece tüm şehir zirve yapıp çitliyor toplu halde.

hatta sanırım sırf yer işgal etmesin de daha çok insan yayılabilsin diye tek bir ağaç bile dikmemişlerdi en son alsancak meydanına. kocaman bir düzlük vardı ve sırf çimen ve beton döşemiş adamlar, tek bir ağaç bile yok. gündüz güneşinde alev alev yanıyordu ortalık. şimdi var mıdır bilmem.

bir de o kabukları kimse çöpe atmıyor, çimler sürekli kabuk dolu. bu çayırda çekirdek çitlemek mili spor gibi bir şey sanırım şehirde. körfezin o güzelim lağım kokuları içinde çekirdek keyfi olmadan izmir'in tadı çıkmaz.

ha bir de çorak dağlar var şehrin etrafında, bir türlü çiçek açamayan. ilk gördüğümde çok şaşırmıştım. şehrin etrafı tamamen tepelerle çevrili ve bırak ağacı, çiçeği maki bile dikmemiş kimse. sorunca da şehirde su yok diye bir bahane uyduruyorlardı.

ama kızları güzel, ona laf yok.
  • geleneksel diyebiliriz artık herhalde. bu sefer gelirim diye düşünüyorum..
  • lan bu ne ara 3. geleneksel oldu?

benim ilk ikisinden nasıl haberim olmaz?

ben burada sıkıntıdan duvarları yalarken ortam yapılmış...

telafi edilecektir.
  • sanırım bu sefer katılabileceğim
  • vıp kimliğimle bu sefer katılacağım zirve.
    ultra ekstra bir durum yaşanıp meteor yağmuru falan yağmazsa yani.
  • toplanma yerine meteor yağmuru şu an için gözükmeyen canım zirve.nasa ile ortak çalıştığımız için bir problem yok,eğer olursa katılımcılara aliminyum folyo kağıdı dağıtılacaktır.
  • şarap çekilişine çaylak dostlarda katılabilen zümrüdü anka zirve.kayıt mesajlarınızı bekliyorum.
  • peki bu zirve tarihlerinin sürekli benim olmadığım ya da ekemeyeceğim planlarımın olduğu zamanlara denk düşmesi? yine katılamıyorum ama azmettim, elbet bir gün geleceğim :d